bugün

hayal olduğunu hele ki bi de gerçekleşmemeyeceğini fark ettiğinde göz yaşlarına sebeptir.
güzel ve büyük düşlere dalmaktır.
hem zaten kurulan her hayal muhteşem değil midir?
(bkz: hayali kadınlar sevmek) muhteşemlik barındırır her zaman.
dünyada tek erkek kalmak.
"olum barcelona'da falandım ben".
muhteşem düşüşler için en önden yer ayırtmaktır bu. kusurlu hayaller daha gerçeğe yakındır.
beyninizin sağ tarafının fazlaca çalışmasıyla alakalı durum.
muhteşem yıkıntılara sebep olacaktır.
hayal kurduğumuz için kurallar yok...

öyle hızlı uçarak pasifik okyanusunun derinliklerine hızlıca dalmak sonra yine hızlıca yükselerek uçmak bulutların üstüne. hava gece yıldızlar o kadar aydınlıkki dokunacakmışsın gibi...
sahara çölünün ortalarında gece serin serin esen rüzgar ve 4-5 arkadaşla mangal keyfi yapmak. yıldızlar o kadar saf ki sanki dokunacakmışsın gibi...
denize nazır, tepeden armut lambaların sallandığı salaş bir lokantada balık yemek.
(bkz: vur kadehi ustam)
(bkz: olay budur)
tek başına latin amerikanın o güzelim dağlarının pasifiğe bakan yamaçlarında günbatımını seyretmek.
göreceli bir kavramdır. ancak kurulan hayaller, "hayal" tanımının dışına çıkıp bir gün gerçek olacakmış gibi beyne yerleştirilirse; içerde patlaması kaçınılmazdır.
yıl 2050. kıvrıla kıvrıla gökyüzüne ulaşan dar bir yol. arabama binip yukarıya doğru sürüyorum. yol bitiyor. geri dönemem. 'o zaman sür' diyorum. uçuyorum. uçtuğumu izler gibiyim. belki de düşüyürom.

(bkz: trackmania fantezileri)
(bkz: burası hep gülücük dolacak)
arizona çölünde tam akşam üstü, güneşin yeni battığı zamanda madonnanın "frozen " şarkısı eşliğinde ufka bakarak kafanı dinlemek.
güncel Önemli Başlıklar