bugün

sayın fethullah gülen'in adı süleyman değil ama başına muhteşem eklense daha mütevazı olacak hitap şekli.
(bkz: zincirleme ad tamlaması yaparken kaybolmak)
kısaca feto.öyle süslemeye gerek yok bu adamı.
fetoş versiyonu da vardır.
fato diyenlerde var.
---spoiler---
gel tanışalım önce, ben kısaca f.g.
---spoiler---
muhteşem fethullah diye okudum bi an.
sonuna aleyhisselam eklense daha iyi durur.
muhterem diye erkek ismi mi var ? iyiymiş oğlum olursa adını muhterem koyayımda peşinde yalaka çok olsun .( geleceği şimdiden düşünmek gerek. )
Bir yerde küçük insanların büyük gölgeleri oluşuyorsa orada güneş batıyor demektir.
nice mürekkep yalamış adam bu ilkokul mezunu herifin eteklerinin altına giriyor ya, te allaam yaa!
cemaziyel evvelini bilmeyenler izmirde imamlik yaptigi yillari arastirsinlar ne mal oldugunu ogrenin iyi taniyin bu adami kimdir nedir.
(bkz: gayrimenkul yatırım ortaklığı)
ticaret A.ş limited şirketleri .
eksileyen Olmuş. Hala MI ?
Şimdi kendisi akp lilerce feto olmuştur.
(bkz: yazık)
Küresel güçlerin sulu gözlü piyonu.
(bkz: amin ya rabbim)
yakında sessiz bir devrimle tek başına yönetimi devralırsa şaşmayız. ak parti karşıtı herkes koşulsuz destek veriyor ona. tıpkı humeyni gibi, yönetimi ele geçirince önce destek atanları kesecek.
dünkü kıtmir in bugünkü hali. muhterem mi oldun lan sen?

edit: genç şakirtler rahatsız. amlarına koyayım ben onların.
oldu olacak peygamber ilan etseydiniz sarlatan seref fakirini.
Muhterem biri olsaydi Ettigi beddua tutardi ama olmadigi icin tutmayan bedduasi olmadik sekilde buyutulmesi gereksiz olan kisiliktir.
Şuan ne yaptığı merak konusu olan din adamı görünümlü misyoner.Bence okey dönüyorlar.
Vurduruyordur.
Saçlarını 3'e.
naber. ajanlik isleri nasi gidiyo.
Öyle diyodu ya bu akpliler düne kadar hatta Fethullah diyeni düzeltiyolardı Hocaefendi diyeceksiniz diye. .
Hangi paylaşamadıkları avanta bunları birbirine düşürdü acaba hala bilinmez iki tarafın ketumluğundan ..