bugün

elbette her şeye karışan rte'dir. 23.05.2015 itibariyle buluşmanın 5.si gerçekleşmiş. vekiller bile bu kadar şamar oğlan olmadı. cumhurbaşkanının hitap edeceği bir kalabalık yoksa, tez çağırın muhtarları. ak saray'da anlatılacak zırvalara şak şak yapsınlar. muhtarlar resmen bindirilmiş kıtalar.
(bkz: paralel muhtarlar operasyonu hazırlıkları)
Nedense üniversite öğrencileriyle neden hiç görüşmüyor diye düşündürür. Geri ödemeli kredileri konuşmakla başlayabiliriz kendisiyle.
içinde kaldığı için hasret gideriyor olabilir. sonuçta muhtar olamazsın dediler adam adam yanlış anladı gitti cumhurbaşkanı oldu sana cumhurbaşkanı olmazsın demediler ki muhtar olmazsın dediler.

ee oldun mu muhtar?

yok.

ah işte böyle sustururlar adamı.
soytari bu muhtarlar.
haşmetlümüze zamanında muhtar bile olamazsın dedikleri için o günlere hep bir gönderme yapma içerisinde.

ciddi muhtar bile olamadı belkide içine o koymuşta olabilir *
babam ''senden bi s*k olacağı yok esnafla konuştum seni muhtar yapıcam bari yerin belli olsun'' dediğinde keşke reddetmeseydim diyorum şimdi.
Söyleyeceği olduğunda muhtarları, miting yapası gelince açılışları, kaçası gelince yurt dışı ziyaretlerini kullanır.
(bkz: e-muhtara)
muhtarların al gülüm ver gülüm olduğunu gösterir.
ekonomik dengeleri ve cari açığı milli yapılanmaları anlık olarak satarak sıcak para ile kurtarmayı sağlayan bir ülkenin cb nıdır. satacak bir şey kalmayınca ne yapacaklar çok merak edilendir.
şu anda rezaletlerle dolu bütçesini meclisden geçirmekle uğraşıyordur

yakında

eeeeeyyyyy putiiiiiiiiiiiinnnnn

veya

üç çocuk istereeeeem

diye atar yaparaktan

muhtarları toplayabilir.
Mantıklıdır. Zira cumhurbaşkanı zaten partisiyle bağını hiç koparmadığını açıkça belli ediyor. Ve malumunuz üzere siyaset mahalleden başlar. Muhtarı ne kadar ikna edebilirsen seçmene o kadar çabuk ulaşırsın.
Bu marketing aktivitesini daha önce yapmayan muhalefet enayiliğine doymasın.
Tabii buluşur. Bak adamların maaşına 400 lira zam yaptı kendi maaşına 4000 tl. Muhtarlarda şak şak şak alkışladı adamı. Zamanı geldiğinde o alkışladıkları elleriyle kafalarına vuracaklar ama iş işten geçmiş olacak.
Tabii buluşur. Bak adamların maaşına 400 lira zam yaptı kendi maaşına 4000 tl. Muhtarlarda şak şak şak alkışladı adamı. Zamanı geldiğinde o alkışladıkları elleriyle kafalarına vuracaklar ama iş işten geçmiş olacak.
güncel Önemli Başlıklar