bugün

cumhurbaşkanının kimseye anlatamıyorum bari sizi toplayımda içimi dökeyim dediği toplantıdır. recep tayyip erdoğan cumhurbaşkanlığı haricinde hiçbir cb toplantı yapmamışken haftada bir e kadar düşen rutin toplantı haline getirilmiştir. an itibariyle cb yapılacak uçak gemisinin, savaş uçaklarının, yapılan savaş gemilerinin, milli piyade tüfeklerinin, roketlerin adeta tanıtımını yapmaktadır.
dünyanın en gereksiz toplantısıdır evet.
tayyipin en sevdiği.
Birdahaki seçimde muhtar olup katılacağım toplantı. Para filan da veriyorlardır belki.
muhtarlara kravat taktıran toplantıdır.
Görevleri muhtarlıkta ikametgah vermek olan muhtarların katılarak işlerini savsakladıkları toplantılardır.

Edit: artık ikametgah bile vermiyorlarmış. Sahi ne iş yapıyor bunlar?
görsel

bedavadan ağırlamaz sayın cumhurbaşkanı.
Yapılmaz oldu. iş bitince gerek kalmadı muhtarlara.
sadece tayyipin konuştuğu toplantıdır. muhtarların hiç konuştuğunu görmedim.
+ himmet ağaaa nettin? Gordünmü cımhırbaşkanını.
- he ya gordüm.

Bütün olay bu. Döndüğünde sanırsın kate upton'un memelerini ellemiş pezevenk. Öyle bir hava, öyle bir caka.
saçmadir ulan (özellikle köylerde) bütün gün köyde okey oynayıp dedikodu yapan birde üstüne maaş alan bu işe yaramazlarin koskoca cumhurbaşkani ile ne işi var....
Rüşvet kapıcıdan başlar sözünün hayat bulmuş halidir ayrıca rte öncesi popüler olmamış olaydır muhtarlık koltuğunun yeri daha bi önem kazanmıştır gerekse aldıkları maaş gerekse mühür paraları son dönem iştahları kabartmıştır .
ihtiyarlar heyeti.
bu toplantılarda yaşananları tek kare ile özet geçiyorum;

görsel

yani bu abiler beyin fırtınası yapıp memleketi kurtarma derdinde filan değil amk. iki taşşak yapalım keyfimize bakalım fazlası değil.
ülkeye hiçbir faydası olmayan ve boşa harcanan paralardan başka bir şey değildir.
çoktan beri yapılmayandır.
güncel Önemli Başlıklar