1. 1.
    Arasındaki farkın ne olduğunu tam bilmediğim versus. Yani biliyorum da, işte.
    -1 ... drdolantin
  2. 2.
    ŞiRKETTE EKSiK OLAN ALET , EDEVAT , VE BiLUMUM NE iSE EN UYGUN FiYATTA ALMAYA YARAYAN BÖLÜME SATIN ALMA DiYORUZ.

Muhasebe ye gelince Gelir giderle ilgili fiş, fatura, irsaliye gibi evrakların düzenlenmesi ve bunların ilgili defterlere veya bilgisayarlara kaydedilmesi, Ayrıca gerekli yevmiye ve defter-i kebir kayıtlarının tutulması, maaş bordrolarının düzenlenmesi ve ücret ödemelerinin takibinin sağlanması, işe giriş çıkışların kontrolünün sağlanması, mutabakat ve tahsilatların takibinin yapılması, vergi ve sigorta işlerinin takibinin ve ödemesinin yapılması, çek, senet ve banka hesaplarının takibinin yapılması, kredi kartı hesaplarının kontrolü ve stok kontrolünün yapılması da MUHASEBENiN YAPTIĞI BAŞLICA iŞLERDiR. AMA BiR ÜRETiM FiRMASINDAYSANIZ tabi bunlarla bitmez işiniz YATIRIM TEŞViK BELGESi, DAHiLDE iŞLEM BELGESi, GÜMRÜK BEYANNAMELERiYLE iLGiLi iŞLEMLER, e fatura, e ihracat, e defter gibi yeni çıkan işlemler ve ilgli mevzuatları takip etmeniz de beklenir.

neyse bir şey demiyorum.
    3 -1 ... veritas omnia vincit