1. 1.
    asker şehit eden , ülkeye uyuşturucu sokan, üniversitelerde magandalık teröristlik yapan, ülkenin en küçük sorununda özerklik ilan etmeye çalışan vatan evlatıları demeliydi.
    12 -14 ... mumbarsever01
  2. 2.
    Peki allah ile kandıranlara,
    Bakara makara diyenlere,
    Pkk ile masaya oturanlara,
    Feto... Neys,
    .
    .
    .
    Yani tüm bunları yapan ne oluyor hadi hdp terörist de ülkenin anasıbı s.kenler vatansever mi oluyor?

Düzenleme: HDP terörist derken lafı gelişine çakayım diye öyle dedim. Yoksa teröre yardım ve yataklık etmeyen, ülke için ve içindeki insanlar için art niyet beslemeyen herkes canımdır.

PYD/YPG'ye sırtlarını dayayanlar da orul orul orul orospu çocuğudur.

Akp/CHP/MHP/HDP farketmez içinde bu ülkenin aleyhine, Atatürk'ün aleyhine çalışan art niyetlilerin de...

Not: Kemalizmsipor!
    14 -10 ... huseyin c
  3. 3.
    bahsettiği parti ülkede mhp'den daha fazla oy alan ve 6 milyon seçmeni olan bir parti. elbetteki onlar da bu vatanın evladı.

anlamı değiştirmeyecek olan edit:

mhp'den fazla oy alan değil (her ne kadar aradaki fark %1.1 de olsa) mhp'den 19 milletvekili daha fazla çıkarmış olan parti.
    11 -8 ... exlamabin
  4. 4.
    ulan adamlar barajı geçsin diye neredeyse ırk değiştiriyordunuz. serok ahmetler, kürtçe manşetler falan. şimdi mi tü kaka oldu?
    4 ... exlamabin
  5. 5.
    e nolmuş yani.

bu tarz tepkiler vererek onların türkiyelileşmesinin önüne engel koyuyorsunuz. ha teröristler vatan evladı değildir ama terörist olmayan ve kürtçü olmayan her hdpli vatan evladıdır.

not: iyi parti.
    11 -3 ... iskit saka fatih
  6. 6.
    "terör nedir, nasıl bitirilir ?" diye hiç bir sorguladınız mı ki acaba.
    kaç milyon kişiyi hdpye oy vermeye iten nedenler, bunu doğuran durumlar ne ? bunların üzerine eğilebilirsek az biraz yol alabiliriz.
    not: parlementoda iyi partiye oy vereceğim.
    5 -1 ... nardaninciler
  7. 7.
    şu an diyarbakırdayım ve şunu söyleyeyim; birçok kürt arkadaşım akın akın muharreme oy vermeyi düşünüyor. kutuplaşmayı kaldırıyor bu adam ve ben de oyumu muharreme vereceğim. inşallah kazanır da şu faşistleri süpürür. kimseyi bu kadar savunmamıştım bu adam cidden iyi gelecek.
    14 -2 ... matadora
  8. 8.
    Toplumu birleştirmek amaçlı bir sözdür.
    Bir atatürkçü olarak sayın muharrem incenin vatan sevgisinden kuşkum yok. bir şeyler söylüyorsa bu ülke için söylüyor. düşmanlığın karşılığın sırası değil şimdi. öncelik ülkeyi kurtarmak. sen şucusun sen bucusun yaparak haramzadelere fırsat vermeyelim. bu ülke hepimizin.
    6 -1 ... goldilocks
  9. 9.
    Bazı vatandaslar hdpnin mhpden fazla oy aldığını uyduruyor inanmayın efendim.bunlar hep algı,yemezler.
    Edlt:bu secmen sayısıyla mv sayısı tersliği sistemin hatası.
    1 ... manuelman
  10. 10.
    hakkarili bir kürt olarak oyum muharrem inceye olacaktır.delikanlı adam.
    3 -1 ... abi50kuruslukgofretlernekadar