1. 1.
    yani ne bileyim garip durumdur... tayyip ülkeyi gerdi deyip önüne gelene fırça atması saçmadır.. demirtaş denen terörist için bu kadar götünü yırtması durumu zaten benim için oy vermemek için yeterli bir sebeptir ama gel gelelim basın kısmına..
    çıktığı her kanalda o kanalın kendisini yayınlamadığını söyleyerek o kanal da evet o kanalda o sunucuları azarlayınca eline ne geçiyor? özel bir kanal istediğini yayınlar.. fox tv yada halk tv nasıl ki tayyibi yayınlamıyorsa her şeyin altında bi bok arıyorsa diğer kanalların taraf tutması mı saçma oluyor? trt de muharremi izliyorum bağırıyor mitingde trt bizi yayınlamıyor diye!! ben seni trt de izliyorum ince... etrafı sürekli azarlayarak kimsenin sempatisini kazanmıyorsun aksine insanları kendinden soğutuyorsun.. şimdi böyleysen başa gelsen milletin ağzına sıçarsın... hani nerede basına müdahale etmeme kısmı? senin özgürlükten anladığın seni savunanlar mı sadece? cumhurbaşkanı kadar hiç kimse gündem de olmaz ki yurt dışına giden o, ülkeyle ilgili durumlarda konu o, açılış yapan o,her bokta o... şehit haberleri bile 30 sn sürüyor bu ülke de muharrem sen yada diğer canı cehenneme tüm siyasetçiler toplansanız tek bir şehit eder misiniz? onlar bile saniyeler sürüyor, dakika değil saniye... merak ediyorum canlarını vermeleri o kadar sürüyor mu? 3-5 kıro oy verecek diye demirtaşı ziyarete gitmeye değer mi? siyasetinizle birlikte yerin dibini boylayın...
    3 -6 ... makara muko