1. 2604.
    mükemmel konuştu az önce. ilk defa bu adamın böyle zeka fışkıran konuşmasına şahit oldum.
    Karşısındaki bekir (!) in çingene siyaseti ile kıyaslanılamaz.
    ... scorpioraptor
  2. 2605.
    Düzgün siyasetçi. En azından gandi gibi savsaklamıyor. Gelecek neler getirir bilinmez. Yıldızı daha da parlayacaktır. Yolu açık olsun inşallah.
    2 ... 88 s
  3. 2606.
    az önceki konuşmasında duygularıma tercüman olmuş insandır kendileri.

siyasete girdiği günden bugüne iyi başarılar elde ettiğini kimse inkar edemez, ilk gün nasıl desteklediysem sonuna kadar kendisini desteklemeye devam edeceğim.
    1 ... eski yesil kulluk
  4. 2607.
    konuşmasının başında kendisi için endişelenen insanlara şizofren demiştir. sanki türkiye normallikler ülkesi gibiymiscesine. terbiyesizlik bu. kendisine oy vermedim ancak farklı olduğunu düşünmüştüm. bundan sonra da apolitik olmamin bas aktörü kendisi olacaktır, siyasetscilerin hepsinin aynı olduğunu her seçim öncesi hatirlamak üzere bu entryi kişisel hafıza olarak kullanıyorum

Edit: yeni bir parti kurmasını, CHP ile ugrasmamasini canı gönülden diliyorum.
    6 -9 ... serenadd
  5. 2608.
    Kendisine dün oy vermedim fakat tutumu ile yaptığı açıklamada aklıma zamanında duran emmi'nin şu sözünü aklıma getirdi...

(bkz: unutmayın en büyük kabadayılık beyefendiliktir)
    6 -1 ... yavuzsb
  6. 2609.
    içimizde ki barışçı, demokratik ve kardeşlik duygularını kısa bir sürede olsa uyandırmamıza sebep olan kişidir.
    8 ... tierraylibertad
  7. 2610.
    Siyaseten bitmiştir en azından benim icin !
    4 -4 ... geridengelenadam
  8. 2611.
    dürüst bir siyasetçidir.
    7 -1 ... bay josef k
  9. 2612.
    ekmeleddin gibi biranda siyaset sahnesinden kaybolacak...

sanırım kuş tavuk falan besler..

yallah pensilvenyaya..
    5 -12 ... diablo1987
  10. 2613.
    Sol cenahın yeniden umutlanmasına sebep olacak kişi. Muhafazakar ve Milliyetçi oyları hanesinde toplayabilecek ve toparlayabilecek lider adayı.
    ... kaynarcali