1. 2395.
    Iki ihtimal var
    Birincisi: ya kaybedip tarihin tozlu sayfalarına karışacak.
    Ikincisi: ya da kaybedip chp genel başkanı olacak.
    5 -5 ... tipcibiryabanci
  2. 2396.
    Söylediği herşeyin aksi ispatlanmış aday. Hala peşinden gidenler var garip.
    7 -10 ... folllister
  3. 2397.
    izmir mitingine 3 milyon kişinin katıldığını iddia eden kişi. Güya fizik öğretmeni ama matematikle sorunu var galiba.
    5 -9 ... mahmut sezar
  4. 2398.
    Seçimde ikinci olması mucize olacak şahıs.
    1 -2 ... mugs bunny
  5. 2399.
    Kazanmasını umut ettiğim, kendini sahalarda göstermeyi hak eden cumhurbaşkanı vizyonu olan kişidir. Akpliler kızmasın, zira senelerdir seçile seçile artık kendilerinin de dediği gibi ceketimi koysam alırım durumuna dönmüştür. Halkın bir kukla değil, gerçek irade sahibi insanlar olduğunu en az bir seçim kaybederek anlamalılar. Anlamalılar ki insanlara daha iyi hizmet arayışına girebilsinler
    12 -3 ... van gogh
  6. 2400.
    CHP içindeki Deniz Baykal tayfasının pek de sevmediği millet vekili.
    2 -1 ... visneasidi
  7. 2401.
    Cumartesi maltepeye gidecekmiş. 20 kişiye konuşur artık.
    3 -10 ... dello pierro
  8. 2402.
    miting meydanında bisiklete bindigi an benim gözümde zaten zor olan cumhurbaşkanlıgı şansını tam anlamıyla kaybetmişti.

bisiklete binerim hatta elimden gelse gücüm olsa herkesi zorla bisiklete bindiririm kısa mesafelerde bisiklet yerine araba tercihine hayvani vergiler uygularım ahlakını sevmesemde hollandalıların bisiklet aşkı bayıldıgım bir şeydir.

gelelim sadede ben böyle düşünsemde halk böyle düşünmüyor, atıyorum 25 yaşına mı geldiniz asla bisiklete binmemelisiniz çünkü bisiklete çocuklar biner.

bu abimiz de herhalde danışmanlarının gazına gelmiş olacak ki işte "kanada başbakanı, ingiltere kraliçesi ve nadyo komanaci bisiklete biniyor bu prestijli bir davranış siz de bininiz efendim " demiş olacak ki yeri degilken saçma sapan bir yerde miting meydanında bisiklete bindigini gösterebilmek için bisiklete bindi, ki o binişi de acemligini net gösterdi ha.

düşüncesi işte orda burda " bisiklete binen bir devlet lideri profili " çizmekti ama hesap etmedigi bir şey vardı ki o da bu halk bisiklete binene sıcak bakmıyordu.

ben tabi bu saçmalıga anlam veremiyorum ne var bisiklete binmekte diyor kendimde biniyorum hatta 50sinde gelsem de binecegim ama halk gülğüyor abi yerleşmiş bu düşünce.

bir trabzonlu kadınla konuştugunda da aynı şeyi söylemişti kadın, her şeyi geçmiş kadın demirtaşı falanı filanı hatta chp zihniyetini bisiklete takmış.
    2 -11 ... ali sukru bey
  9. 2403.
    2 gün sonra goygoyu bitiyor çok şükür derin sessizlik ve huzur hakim olacak.
    3 -10 ... aybars tunga
  10. 2404.
    kendisini savunmuyorum. ancak cumhuriyet halk partisinin başına geçmesini çok istiyorum. adamda kesinlikle genel başkan olacak vasıf vardır. cumhurbaşkanlığı için ise henüz bir fikrim yok ancak oyum kendisinden yana olmayacak.
    2 -5 ... orgeneral3379