1. 2305.
    bir soru.
    sınırda askerleri ziyaret etmek soytarıliksa, hapiste demirtaş'ı ziyaret etmek nedir?
    5 -4 ... iyyneci
  2. 2306.
    kaybedeceğini anlayan adaydır. Bence yeni hedefi chp genel başkanlığı..
    3 ... fayili mesgul
  3. 2307.
    caps ve komikli videoları düşmeye başladığına göre, kaybettiği resmileşmiş aday diyebiliriz. Bu devirde insanın diline düş caps'e düşme kardeşim.
    2 -1 ... bunca zaman bosa
  4. 2308.
    Miting'inde çıkıp orada fizik formülü var diyerek onu okuyup aklınca show yapan adam. Orta okul seviyesi şeyleri satmaya çalışma bize ya
    2 ... dello pierro
  5. 2309.
    Yenilen heplivan güreşe doymazmış. muharrem ince de sürekli anlatıyor birşeyler.
    2 -5 ... corum valisi
  6. 2310.
    Görmemişin çocuğu olmuş derler ya, ona doğru gidiyor bu kafa. iki miting yapınca nasılda gaza geldi ama gel bakalı muharrem.
    2 -1 ... manyetik dokuyucu
  7. 2311.
    Söylediği hemen hemen herşeyi yalanlamıştı ben öyle demedim diye, birde mitinginde hazırlanmış formül okuma olayı çıktı şimdi. Muharrem inceden cumhurbaşkanı olmaz ya.
    2 -2 ... issizi issazi
  8. 2312.
    Muharrem ince'den "Menderes asılırken sen neredeydin." diyen Erdoğan’a yanıt: "Ben 1964 doğumluyum, Menderes 1961 yılında asılırken dünyada yoktum. Bu kadar cahil olma, konuştukça batıyorsun" dedi.
    5 -3 ... forza karakartal
  9. 2313.
    ak partinin 16 yıldır yaptığı şeyleri millete vaat diye anlatan keko. olm bu millet icraat istiyor icraat ülkenin kalkınmasını sen katkıda bulunmak yerine gelmişsin boş vaatlerde zaten yapılmış olan şeyleri yapacakmışsın gibi anlatıyorsun.
    2 -1 ... pappautte
  10. 2314.
    muharrem ince

Chp nin bütük istanbul mitinginde 1.3 milyon insanı bir araya getiren yiğit.
    2 -3 ... frekans