1. 1.
    senelerce fetoş'a yağ çekenlerin, türkçe olimpiyatı düzenleyenlerin, hocam dön bitsin bu hasret diye ağlayanların, fetocuların bütün devlet kurumlarına sızmasına yardımcı olanların, fetoculara kozmik odayı açanların, atatürk'ün şerefli subaylarına kumpas kuranların, yarbay ali tatar'ın intiharına sebep olanların, muhsin yazıcıoğlu cinayetine ortak olanların, imralı canisi ile masaya oturanların, fırat çakıroğlu'nun katledilmesine neden olanların, ölmek üzere olan pkk terörünü yeniden diriltip palazlandıranların, ben büyük ortadoğu projesinin eşbaşkanıyım diye övünenlerin, türk milliyetçiliğini ayaklar altına almakla övünenlerin, terörist barzani'yi onur konuğu olarak ağırlayıp alkışlatanların, terörist salih müslim'i ankara'da ağırlayanların, kürdistan paçavrasını ülkede ilk kez göndere çekenlerin, yunan'a 17 adayı peşkeş çekenlerin, atatürk'ün kurduğu ne varsa özelleştirme diye yabancılara peşkeş çekenlerin, bir türbeye bile sahip çıkamayanların, kafir amerika'nın kandil gecesi müslüman suriye'ye füze yağdırmasına alkış tutanların, ırak'ın işgaline alkış tutanların, çocuk tacizcilerine sahip çıkanların, ankara'yı parsel parsel satanların, milletin milyarlarca lirasını cukkalayanların, halkın parasıyla bin odalı saray yaptırıp burada aylık 20 milyon lira giderle lüks ve sefa içinde yaşayanların iktidarının artık son bulmasını istiyorum.
    3 -1 ... otoriter faso kemalist
  2. 2.
    Merale muharreme temele oy veriyorum çünkü artık yeter.
    -1 ... yok herif
  3. 3.
    tek hücreli bir bireyim şeklinde devam eden cümle.
    -4 ... kivilive
  4. 4.
    ince düşünüyorum.
    1 ... exscalibur