1. 1.
    konu chp olunca pekte şaşkınlık veren hadise değildir.
    12 -47 ... he is come back
    #15175060 :)
  2. 2.
    valla hocam akp'li vekilleri de gördük iki eş ile yaşayan vesaire.

o yüzden konu akp - chp meselesi değildir.
    12 -4 ... rosava
    #15175074 :)
  3. 3.
    konu chp olunca 13 yaşındaki kızlara tecavüz edenlere tepki vermeyen yavşakların ışık hızıyla saldırıya geçtiklerini gösteren suçlamadır.

not: chp li değilim.

edit: iş parti işi değil tabi ki biliyoruz onu. sadece koyun tayfanın 2 yüzlülüğünü vurgulamak istedim. o kadar.

edit2: en çok eksilenenlere girecek bu entry. gurur duyuyorum. sizin gibi yavşak olmadığım için.
    27 -19 ... zatensinirliyim
    #15175078 :)
  4. 4.
    iktidarın artık kokan, basit ayaklarıdır. adamın canı am istemiş verilmiş ya da verilmemiştir. bu sözlükte olayı kınayanlar daha fazlasını yapmakta değiller midir ?
    20 kişi bir çocuğa tecavüz edince konu bile etmeyen iktidar bu senaryoları kendi yazar kendi oynar durumdadır. el uçkurunu gözleyenler kendi götlerindeki sahtekarlık, haram sarkıtlarını neden görmemektedir. iktidarın aczini göstermektedir. kim sivrilirse budansın politikasıdır. zavallılıktır.
    not: chp li değilim.
    7 -5 ... teflon
    #15175221 :)
  5. 5.
    iktidara çakıyor zanneden chp'liler şunu bilmeli ki asıl çaktığı kılıçdaroğlu'dur ve tabana çaktığı selamdır,

ve hala arkasında olacaksınız hiç şüphem yok, ama şunu bilirim söylerim bu adam siyasete yakışmıyor.
    3 -9 ... yo dostum yo
    #15175248 :)
  6. 6.
    suçlamayla ilgili olduğu iddia edilen resmi evrakların nasıl ele geçirildiği ve neden tam gösterilmeden eksik servis edildiği ilk göze çarpan husustur. servisi yapanların tam fezleke sayfalarının fotoğraflarını da yayınlamaları gerekir ki, olay tam olarak neymiş, nasıl gelişmiş anlayalım. aralarında gönül ilişkisi mi varmış ? yoksa özel görevli bir kadın mı var ortada ? yeni bir iklim bayraktar olayı mı var ?

bu arada hangi partinin milletvekilleri hakkında hangi suçlardan dolayı kaç adet dokunulmazlıkların kaldırılması istemi vardır. hangi parti bu konuda rekor kırmıştır ? bunları da değerlendirmemiz ve başlıklara konu yapmamız iyi olur.

(bkz: tencere dibin kara seninki benden kara)
    4 -2 ... zarbut
    #15175454 :)
  7. 7.
    gerçekten ilginçtir. önce deniz baykal, şimdi muharrem ince. chp'li biri olmadığım halde ve asla olamayacağım halde chp üzerinde farklı oyunlar oynandığını görmek zor değil. umarız muharrem ince bey bu olaydan yüzünün akıyla çıkar, yok eğer suçu varsa cezasını çekmeli.
    6 -1 ... cesarettin abi
    #15175479 :)
  8. 8.
    hüseyin üzmez'cilerin direkt ''aha chp'' diyerek bok atmaya giriştiği sallamasyon haber.

kanıt yok, bir şey yok.

herkes istediği kişiye bana şöyle böyle dedi diye suç atabilir. akp'nin muhalefeti susturma girişimleri olunca konu direkt yalan olduğu açık. 100 kadar chp milletvekili'nden nedense en sivrisini seçmişler.
    9 -5 ... system error
    #15175490 :)
  9. 9.
    chp zihniyetine saldırı aracı olarak kullanılması saçma olacaktır.

fakat iddia ispat edilirse "benim dedem hacı. hem benim kalbim temiz" zihniyetine bir darbe vurulmuş olacaktır.
    2 -3 ... letis
    #15175655 :)
  10. 10.
    her zamanki suç atma tekniği belden aşağı vurmadır. siyaseti ve cinselliği ayırmalı aynen din ve devlet işlerinin ayrıldığı gibi(!).
    1 -1 ... yesil limon
    #15175671 :)