1. 1.
  Adalet yok, Eşit koşullarda mücadele etmek yok, saygı yok, sevgi yok. Onlar çirkeflik yaparak kazanmayı düşünüyorlar ama Muharrem ince bugün konuşmasında ne dedi. ilk hamleyi onlar yapsın gerisini bizde getireceğiz. Umarım 25 Haziran'da farklı bir sabaha uyanırız.
  5 -3 ... iiiblacktoothiii
 2. 2.
  Yayınlanmaması daha iyi olmuş, bir teröristin dışarı çıkmasını istemiş, iyi ki yayınlanmamış.
  2 -10 ... paul kellerman
 3. 3.
  etme bulma dünyası diyerek karşılık verdigim hadisesidir.

  bir akpli olarka açık söyliyim, başka birine yapılsa yani chpli olmayan birine yapılsa belki sinirlenirdim iyi parti de buna dahil tabi.

  bence az bile yapıyor, senin zihniyetin adamı siyasetten uzak tutmak için şiiri bahane edip içeri alırsa o adam da döner her türlü bunu yapar ve kimse de niye yapıyorsun diyemez.

  önce sen yapmayacaksın.

  biri yazmış yazmakta fayda var keşke de yayınlasalardı, selahattin demirtaşı dışarı salın dedigi anları da millet izler ona göre kime oy verecegini belirlerdi.

  ince bişey kaybetmemiş aksine iktidar çok şey kaybetmiştir keşke yayınlasalarda hatta bundan sonra böyle devam ederse yayınlayabilirlerde.
  5 -9 ... zargna
 4. 4.
  bahse konu olan medya, aktif seçmenin muktedir olana oy vermezse sözde münafık sayıldığı, bu tarihte bile kömür yardımı yapılan kesimin medyası olduğundan ciddiye alınmamalıdır. rakının vergisine zam gelirken viskiye indirim uygulanıyorsa, korkudan 16 yılda 6.ya vergi affı geliyor ve hala dolar rekor üstüne rekor kırıyor, ekonomi arap hibesiyle suni nefes alıyorsa ve hatta samanı bile ithal eder geldiysek hep beraber düşünelim bu kimin hükümeti pardon medyası?
  1 ... sansal buika
 5. 5.
  ne yapsınlar aq. Onu canlı yayınlasınlar, akşeneri canlı yayınlasınlar, perinçeki canlı yayınlasınlar, vecdet özü canlı yayınlasınlar. Para kazanacak aq bunlar hayır kurumu değil. açın youtube'dan izleyin çok meraklıysanız.
  -4 ... mahmut sezar
 6. 6.
  Türk halkının mazluma daha sempatik baktığını unutan yaklaşım. Böyle küçük görücü, ezici yaklaşımla muharrem inceyi daha çok mazlum pozisyonuna getirip oylarını azaltmak değil, tam tersine çoğaltacaklar.
  -1 ... dinsiz kitapsiz kafir