1. 1.
  Muharrem ince, “Bugün Yalova’da miting yaptık. Ben Yalova’da 40 yıldır böyle kalabalık görmedim. Ama TRT de mitingi görmemiş. Bu son uyarım, bir daha uyarmayacağım. TRT babanızın çiftliği değildir. TRT 80 milyonundur. Hepimizin TRT fonundan paralarımız kesilir. O zaman CHP’lilerin, bizlerin elektrik faturalarından pay kesmeyin. Bugün daha haram etmiyorum. Baştan söylüyorum. Eğer bugün ki görüntüleri de görmezse hafta içi 130 milletvekili ile TRT’ye geliyorum haberiniz olsun kaçmayın sonra” dedi.
  36 -10 ... sivasli bey
 2. 2.
  Bu nasıl açıklama mk eşkiyaları toplayıp kahve mi basıyor bu ne.

  Edit: üslup eleştirdik diye tayyipçi olduk mk. Tayyibin üslubuna sövenler bu adamın üslubunu alkışlıyor. Ne mal adamlarsınız mk
  10 -40 ... tatardoktor
 3. 3.
  Mekan basacağını açıklamıştır. Adamdır,

  Nush ile uslanmayanın hakkı kötektir.
  14 -7 ... n dakota
 4. 4.
  Sulh tur o nuh olsa duramazsın.
  ... dandanakandadamdandamaakanadam
 5. 5.
  son duyumlara göre yalova'dan kamyon kamyon adam toplanmış trt'ye doğru yola çıkmış.
  7 ... bedreddin
 6. 6.
  muharrem ince trt açıklaması
  2 ... we did it
 7. 7.
  sandalyeden düşürmüştür, son kez uyarı yapmış, soru şu "kimsin sen ne zannediyorsun kendini" aynı mitingde "talimat veriyorum " da demişligi var, yahu ne zannediyor bu adam kendini şu an en ufak bir yetkisi dahi yok farkında degil mi, seçilmedigi vakit muhtar bile olamayacak, yani ya dünyaları kazanacak ya her şeyi kaybedecek ama şu an hiç bir yetkisi yok buna ragmen bir güce sahip gibi konuşuyor. dahası var haram etmiyormuş puhahahahhaha, kimsin sen, nereye haram etmiyorsun, abi ya bunlar chp nedir bilmiyorlar ya da hiç chplilerin hem de önemli kişilerin allaha kitaba ne söylediklerini duymamışlar.

  ne haramı olum, senin chp'de oluşun bile direkt cennetten ban sebebi.

  ha bu islam dışı bir dinin haramıysa ona bir şey diyemem.
  2 -29 ... zargna
 8. 8.
  Bence yerinde bir açıklama elektrik faturalarında devlet kanalı diye trt'nin borçlarını da biz ödüyoruz, hayır izlesek içimiz yanmıycak senelerdir açmadığım kanalın borçlarını ödüyorum. Ayrıca diriliş payidaht gibi saçma salak senaryolardaki dizileri koyuyolar 7/24 hükümeti veriyolar devlet kanalı mı hükümet kanalı mı belli değil.
  11 -1 ... sivasli bey
 9. 9.
  Bu adam başkan olursa bu düzenin elemanlarını harbi sağlam çarpacak. Adamsın incee.
  12 -1 ... ulkucuwolf
 10. 10.
  130 milletvekili ile trt binası önünde trt yi protesto edecez diyo tayylpciler eskiyalik diyor buna kafaya gel. Milletvekileri kalaşnikofla gelecek değil heralde akıl tutulmuş sizde.
  7 -2 ... hercool