1. 1.
  Her seçim zamanı milliyetçi olan çözüm süreçcisi Tayyip'in dantel kefenlileri tarafından dikkat çekilen olay.
  Ha bir de; Rahip brunson'ı falan seve seve salarlar sonra da her seçim öncesi kameraların karşısında Amerika'ya atıp tutarlar. Yersen.
  4 -2 ... alkolik oldum
 2. 2.
  Milleti aptal yerine koymaya çalışıyor bu tayfa , o milleti bilmem kaç seçimdir sandığa görmüyor sizi neden? Basiret ve feraset sahibi bu millet samimiyetsizliklerinin ap açık görüyor, ondan
  -2 ... isminiunutanadam
 3. 3.
  "Tencere dibi kara benimki seninkinden kara" misali bir siyasi!
  RTE'ye oranla biraz daha Laik ve hafiften Atatürkçü olan ve bunun dışında aralarında kişilik, bakış açısı vb. akla hayale gelşebilecek her anlamda hiç bir fark olmayan siyasetçidir. Hele ego konusunda birbirlerinin ikiz kardeşi gibiler. KOnuşma üslupları, sadece ben bilirim veya herşeyi bilirim tavırları bire bir aynı.
  Ha, Kılıçtaroğlu'ndan her durumda 10 kat iyidir ama en kötünün bir iyisi ile devlet, millet yönetilmiyor!

  Meyda önündeki rolü dışında gerçekte nasıl olduğunu anlamak için OSman PAMUKOĞLU paşa ile Halk Arenasında katıldıkları programı baştan sona izlemek yeterlidir.

  Osman Paşanın kimseye ve hiçbir şeye minneti olmayan, doğrudan ve doğruyu söylemekten asla çeklinmeyen, insanın yanılışı hiç çekinmeden direkt suratına vuran, verecek hiçbir hesabı olmayan vs. tam kişilikli biri olduğu malum. HAliyle böyle birinin karşısına hele hele yüz binlerce insan izlerken çıktığın zaman, sen her ne kadar saklamaya çalışırsan çalış, gerçek kişiliğin, kimliğil, gerçek benliğin bir anda iç güdüsel olarak ortaya çıkıyor!

  Kendisinin mensubu olduğu partiye kurulduğu günden Y-CHP olana kadar oy vermiş ve kendi de aynı şekilde seçmen olduğu günden Y-CHP olana kadar CHP'ye oy vermiş biri olarak değerlendiriyorum.

  insanları tarikat lideri, peygamber, din veya futbol takımı gibi körü körüne savunmayın! Anneniz, babanız, eşiniz, kardeşiniz dahi olsa. Beyaz Adamın bu evrende geliştirdiği en işlevsel taktik Kötüyü göstererek diğer bir kötüyü aklamaktır.

  Yukarıdaki birbirine zıt gibi görünen iki yorumun da bu Beyaz Adam Taktiğini gayet güzel özetliyor! Her iki yorumda birbirinden farklı gibi görünse de aslında ikisi de savundukları konunun tamamen yanlış ve haksız olduğunun farkında oldukları halde sırf kendi inanmak ve kazanmasını istedikleri oyuncunun galip gelmesi için doğru veya yanlış her şeyi söyleyecek vey yapacak durumdalar. Ancak, her iki taraf da bir diğer oyuncuyu aslında kendi savunmaya çalıştığı oyuncunun yanlışları ile suçluyor.

  Yani RTE'!yi anlamak için ince'ye veya Y-CHP'yi (Ekürisi HDPKK) anlamak için AKAPE'YE (Ekürisi AK-MHP)yada tam tersine bakmak zaten yeterli...
  ... usayavuz