1. 1.
    ama ne yakalama bir telaş bir telaş ki sorma gitsin

en başta ta olaın baş rol artisti murat bardakçı'nın şamar oğlanı erhan afyoncu.
    ve sonrası başta sabah ve hürriyet gazeteleri ile toptan yandaş yalaka basın.

olay şu dün akşam saatlerinde muharrem ince ntv'ye çıktı.
    gerçekten performansı iyi ama tabi ki yorgunluk da var,insan bu.
    geçengece saat üçe kadar miting ,ertesi gün iki üç ilde miting, kocaelinde iftar izlemedim ama kocaeli tv.kanalın da bir söyleşi (*) ve akşam ntv.
    öyle ki program 15 dakika uzadı muharrem ince programın bozuldu dedi. yani yoğun.

yalanı şu msü. (milli savunma üniversitesi) rektörü fetö'cü çıktı dedi sonrası bir telaş .
    afyoncu'dan mesaj üstüne mesaj. yok bağlanacağım yok konuşacağım.

ince isim telaffuz etmedi. rektör dedi meğer dekan imiş. anında da kabul etti düzeltti.

mal bulmuş mağribi gibi elli tane yalanı görmeyip ismi bile telaffuz edilmeyen bir dekan-rektör yanlışı büyüdü çığ oldu.ulan dekan-rektör isim yok ,anında kabul etti ince ama yalakalık böyle onursuz bir şey.

bu arada aman beni bağlayın diyen muhteşem yüzyıl'ın paralı danışmanı ülkeye güye subay yetiştirecek okulun başında ki afyoncu ne imiş bakalım.

''Askeri emanet ettikleri kişi Cemaat yazarı çıktı
    Kapatılan Harp Akademileri’nin yerine kurulan Milli Savunma Üniversitesi’nin başına geçirilen Erhan Afyoncu'nun Cemaat'in gazetesi Bugün’de 6 yıl boyunca yazarlık yaptığı ortaya çıktı. ''

buyruun fethullah gülen'in paşası ile 6+ yıl sefa sürmüş. sonra aman beni tv.ye bağlayın dekan yerine rektör demiş.

murat bardakçı bu erhan'ı biliyormuş ki sürekli azarlar ,iteler aşağılardı.
    hak etmiş.
    5 -2 ... baris hemen simdi
  2. 2.
    de ki yakaladılar ; yine de 50 - 1 öndeler. telefon edeni adam yerine koymaması da çok hoştu.
    1 ... teflon