1. 1.
    https://www.youtube.com/w...GKQQ&feature=youtu.be+

kısalta kısalta kuşa dönderdigim başlıktır.

efenim zeynel incenin bir anısıdır, fakat zeynel ince denilen kişi muharremin kardeşimi ordan emin degilim ben youtube önerilenlerin yalancısıyım.

mevzuya gelirsek gazeteci kişi incenin kardeşine anınız var mı diyor kardeşi de bombayı patlatıyor dershane müdürüyken bana soruları vermişti, tahminim beni deniyecegi yönündeydi falan diyerek sonradan mevzuyu ya çevirmeye çalışıyor ya da önceden tembih edilen bir senaryoyu dogru düzgün canlandıramıyor ikisinin arasında bir şey.
    zira gazeteci sonradan toparlamaya çalışıyor.

tabi dershane sınavlarının sorusunun verilmesi aslında önemli bir şey degilde işte durumdaki absürtlük dikkatimmi çekti.
    -7 ... zargna
  2. 1.
    Muharrem ince gibi ilkeli bir eğitimciye hiç yakıştıramadım.
    1 -3 ... frekans
  3. 2.
    özel ders verilen (sınıf yada tekli eğitim) yerlerde sürekli olan olay. özel dershane olayı dünyada yada modern eğitimde eğitimde geri kalmış öğrencileri eğitmek olayıdır.
    modern eğitim veren ülkelerde devlet okulları bünyesinde bu olaya yer verirler. yada aileler özel hoca tutar.
    öğrenci geri kalmışsa veya almamam durumunda ise sınav soruları önceden verilir. hatta öğretmen refakatinde cevaplarında verildiği olur.
    bunun yasa dışı bir hali yoktur.

öğrenci zaten ileri aşamaya geçmek için okul harici ders alıyor.

tabi cahil-beyinsiz takımı işsiz kalıp sözlükte hala sağ siyaseti savunacağım diye salaklağını ortaya koymuş.

devlet okulu ve sınavları ile ( tüm sınavlar -işe alınma dahil) özel dersi karıştırmış.

eee beyin olmayınca böyle.
    2 ... baris hemen simdi
  4. 3.
    (bkz: öyleyse oylar akşenere)
    ... deli anlamindaki de
  5. 5.
    (bkz: götüm haber ajansı)

nereden vuracağını bilmeyen ak it lerin aciz kalıp nasıl

saldıracağını bilmemesi.

ösym ve kpss hilelerini kim yapmıştı ?

feto deyip geçecekler.

fotoyu kim yerleştirdi ?