1. 1.
  tıpkı akp'liler gibi birlik beraberlik kisvesi altında diktatöre biat etmeyi zorunlu tutan, biat etmeyenleri hain diye yaftalayan kılıçdaroğlu şakşakçılarının gerçek yüzünü ortaya döken eleştiridir.
  muharrem ince nin kılıçdaroğluculara verdiği ayar
  Sadece tayyip ve kılıçdaroğlu değil, bütün diktatörler bu bahaneye sığınır. hepsi kendisine karşı çıkanları düşmana hizmet etmekle suçlar.
  6 -4 ... fasist psikolog
 2. 2.
  Basiretsiz derken seçim öncesi binlerce avukatla ysk önene gideceğim deyip, seçim gecesi ortadan kaybolup sonra adam kazandı diye mesaj atmayı mı kast ediyorsun sayın ince.
  Eğer bugün a haber seni savunuyorsa havuz medyası seni ekrana çıkarıyorsa artık tayyip erdoğan seni rakip olarak görmediği ve seni gündemde tutarak chp’den bir yol olmaz mesajı vermek istediği içindir.
  Eyyy muharrem ince maşasın sen maşa başka bir şey değilsin artık.
  1 -7 ... ebu zindik
 3. 3.
  Chp de samimi dürüst olmayacaksın harcarlar, Muharrem gibi.
  7 -2 ... desifreleyici
 4. 4.
  40 yıllık televizyon ve uydu ayarcısıyım böyle ayar görmedim usta.
  4 -1 ... tahir33
 5. 5.
  ciddi sağlam ayardır, helal olsun. işte bana böyle şeylerle gelin.

  bu kılışlar neyin tribinde anlamadım, ben kendimi bildim bileli rte'nin şamar oğlanı. o kadar pasif ki rte canı sıkıldıkça lakap takıyor buna, ne genel müdürlüğü kaldı ne bay kemalliği. seçimlerde yediği tokatlara zaten hiç girmiyorum. belediyeler zaten ekremoğlu ve mansur yavaş'ın kendi bireysel başarıları, kılışlar'ın kendine pay çıkarması komik, hatta belediyelerin kazanılması biraz da kılışlar'ın o sıralar ortalıklarda görünmemesiyle gerçekleşti.

  bırak git artık kılışlar, ince'yle de uğraşmaktan vazgeç. ortamlarda istanbul ve ankara'yı aldım dersin kim bilecek.
  2 -1 ... nesgayfe
 6. 6.
  bilezik gibidir.
  5 ... ataturkcu 20
 7. 7.
  bugün verdiğin ayar yarın sana kayar.
  Hz. Mavracı.
  2 -6 ... mavraci
 8. 8.
  alayınıza hayır dedikten öncesini okumadım çünkü bu seçimi kazansa ona da karşı çıkar.
  1 ... oyeskamonbeybi
 9. 9.
  muharrem ince gercekten kaliteli bir vatansever. siz ne zaman güçlünün değil haklının yaninda olacaksiniz. adama kaçıncı saldiri kendi partisinden. oysaki gercek atatürkçü terör düşmanı sayin incedir.
  3 ... bittimiacaba
 10. 10.
  CHP, Kılıçdaroğlu gibi bir etkisiz elemandan kurtulmaz ise chp ömrü billah iktidara gelemez. Bugüne kadar CHP başındaki adamlar her zaman cumhurbaşkanlığı doğal adayı olmuştur. Bu adam buna bile cesaret edemedi erdoğan'ın karşısında. Adam geldiği günden beri başarısız başarısız.
  3 ... derviche