1. 1.
  kendi ayağına sıkan çıkışlardır. ideolojisiz ve sağ seçmenden oy gelecekken mevcut chp'liler gibi saçma sapan hareketlere başladı ve yine ak parti'nin ekmeğine yağ sürdü.

  kürtler chp'ye oy vermez arkadaşlar. isterseniz chp'nin başına demirtaş'ı getirin yine vermezler.
  10 -8 ... kompetan
 2. 2.
  bir akp'li olarak seçim daha ikinci tura kalmamışken neden yapıldıgını merak ettigim çıkışlardır.

  orda yap bişey diyemem zira çok zor bir olasılık ama seçim ikinci tura kalırsa akp degilde muhalefet o oylara muhtaç olacak zira kürtler parlemento seçimlerinde görevlerini tamamladıkları için cb adaylıgı için zahmet edipte herhangi bir adaya oy vermeyeceklerdir, bu da muhalefetin işini zora sokan bir durum.
  1 -4 ... zargna
 3. 3.
  Hatalı. Oy için devletin birliğine kastetmiş hainlere arka çıkmak, bir lideri gözden düşürür. O diğer sayılan dökülen özelliklerinin hiçbir tanesine takılmadım sayın muharrem ince nin. Hatta adaylığı açıklandığında çok sevinmiştim. Fakat gözden düştü şuan. Yok hayır bu siyaset değil. Demirtaş ta siyasetçi değil zaten pkk nın meclise giren sözcüsü o kadar. Sadece elinde silah olmaması onun ihanetine mazeret olamaz. Özyönetim ilanlarını hendekleri devlete meydan okumaları unutmadık. Devletin siyasi demokratik imkanlarını kullanıp bölmeye parçalamaya çalışmak yavru kürdistan kurmaya kalkmak mı siyasi özgürlük? Bu kafaları ab den mi satın aldınız? He ya bizde saftık kabaktık zaten öyle ya. Çürüsün içerde hain şerefsiz. Gebersin köpek.
  5 -2 ... royall stars
 4. 4.
  (bkz: chp nin işgal altında olması)
  2 ... faytonfayt
 5. 5.
  Sadece ikinci turu düşünülüp yapılan hareketlerdir.
  1 ... aerto
 6. 6.
  ikinci turuna sıçayım. akıl mı yok yoksa cidden omurgasız mı?

  tam oy verelim diyoruz adam sıçıp sıvıyor. lanet ettim siyasetine. ülkeyi yediniz bitirdiniz her yandan.
  1 -1 ... istebuarimaya
 7. 7.
  gereksiz değil.
  hdp'nin %7lik bir oy potansiyeli var.
  ülkenin %7'si en az 10 milyon insan eder.
  onları görmezden gelemeyiz. yok sayamayız.
  goy goy yapmak kolay. hayatın gerçegi şu ki sevsek de sevmesek de birlikte yaşamak zorunda olduğumuz milyonlarla siyasi uzlaşma sağlamanın bir yolunu bulmalıyız.
  2 -2 ... strawberry blonde
 8. 8.
  ''herkesi seveceyim, herkesi öpeceyim, herkese sarılacağım'' sloganıyla yola çıkan yılanı ayırt etmesi gereken muharrem ince. gün olur devran döner, sarıldığın öpüştüğün insanlar başına bela olur. dikkat et sen bize lazımsın yahu.
  1 ... dizi mi film mi
 9. 9.
  (bkz: y CHP de sıradan bir gün)
  1 ... ataturkcu 20
 10. 10.
  gereksiz bi kişinin gereksiz çıkışlarıdır. evet..
  2 ... cihaner