1. 1.
  https://www.uludagsozluk....nin-efsanevi-geri-vitesi/
  öncelikle cezaevindeki ziyaret ve konunun başlangıcı:
  https://www.uludagsozluk....9F-%C4%B1-ziyaret-etmesi/
  geri viteslere doymayan incenin yeni efsanesidir.

  şimdi bu zat, demirtaşı biliyorsunzu cezaevinde ziyaret etmiş, çıksın diye propaganda yapmıştı salıverin mertçe yarışalım falan diyerek. işte o ziyarette bir selam almış bu zat üzerinde kalmasın diye bunu eşine iletecegim diyip duruyordu.

  fakat bugün öyle bir geri vites yapmış ki adete tüm söylediklerini yalayıp yutmuş onun yerine selam faslına girmeyip eşini ziyaret göndermiş.

  iişte eşi de siyasi degil insanı bir ziyaret emine hanıma da giderim falan demiş.

  vay arkadaş demirtaş gibi birisinin karısını ziyarete giden biri daha kötü olarak yüzde 50 ile cumhurbaşkanı olmuş birinin eşini bahane ediyor bu sözün bittigi yerddir.

  ulan umarım cumhurbaşkanı seçilir şu muharrem ince de seloyu salınca burda ne kadar muhalif varsa bir güzel sin kaflı küfürler dizeriz.
  16 -45 ... ali sukru bey
 2. 2.
  Değil geri vites isterse motoru kapatıp yokuş aşağı boşa atsın yine de oyumuZ muharrem ince'ye.
  11 -5 ... ecinni
 3. 3.
  düşük zekalılara özel. şimdi inceniz var ya başak demirtaşa selam iletecekti, cezaevinde ziyaret ettigi apo heykeli dikicisi böyle demiş, e tabi inceniz de hacı adam selam bırakır mı üzerinde yok o selamı iletmek için diyarbakırıa ugradıgında başak demirtaşı ziyaret edecekti bunu her zaman her yerde söylüyordu. bugün ise ziyaret etmedigi gibi sadece eşini yollayarak kurnazca bir geri vites yapmış bulundu.

  hani selam getirecekti, üzerinde kalmayacaktı eşi ne alaka.

  böyle demiyordu kimse.
  3 -14 ... ali sukru bey
 4. 4.
  işte bunun için chp.

  akabe olsa mekir mekir çekerek giderdi.

  mekir mekiiiirr

  ooyyy mekiiiiirrrr.
  10 -2 ... timur cengiz hulagu
 5. 3.
  akıllarda tek soru, demirtaş suçluysa neden cumhurbaşkanı adayı, suçsuzsa neden en azından tutuksuz yargılanmıyor. (demirtaşı günahım kadar sevmem ama bu denklem aklımı kurcalıyor)
  1 -1 ... memedmyhawk
 6. 4.
  adana tabirlerini pek seven devlet bahçeli abimizin anarya gitmekten gözleri şaşı olmuş diğeri desen yıllarca mehten takımı gibi geri ilerigeriileri takılmış lafgelmiş de muharrem inceye dayanmış. (bkz: ay götüm)
  2 -1 ... yagmurun rengi
 7. 5.
  isterse amuda kalkarak geri geri gitsin, isterse selahattini hapisten kaçırsın selocan der gene muharreme atarız oyu. Bizde böyle aga.
  1 -1 ... mahmut sezar
 8. 6.
  zannedersem başak demirtaş kendi evlerinde kız çocukları ile yaşıyor . birde kadın arkadaşı yarenlik ediyor. evde erkek yok. kürtlerde evde baba, dede bile olsa erkeğin ziyareti hoş karşılanmaz.
  başak hanım da evinde misafir kabul ediyor. ev istanbul ankada'da olsaydı hdp^'liler sorun yaratmıyorlar. ama ziyaret diyarbakır'da yöre halkı düşünülmüş.

  bu yüzden muharrem ince büyük incelik göstererek eşini ve bir kadın vekili göndermiş.

  hem kürtlere hemde başak hanıma büyük bir nezaket bu .

  aslında bizim türk adetlerinde de aynı olay var, kocası ceza evinde olan kadının evine erkek girmez.

  cahiller bilmez.
  3 -1 ... baris hemen simdi
 9. 7.
  Ulan madem teroristle yanyana gelmek bu kadar zorunuza gidiyor habur'da nerdeydiniz? Oslo'da nerdeydiniz? Dolmabahçe'de Diyarbakır meydanı'nda katilin mektubu okunurken nerdeydiniz? Şehirlere bombalar döşenirken nerdeydiniz? Yaptıklarından haberimiz vardı ama sürece zarar gelmesin diye ses etmedik diyen siyasilerinize karşı nerdeydiniz? Butun yandaş yalakalarınız katile ve orgutune övgüler dizerken nerdeydiniz? 63 tane lawrence'i aramıza akil diye sokup milleti teroristlere karşı ikna etmeye çalıştıklarınızda nerdeydiniz? Ben nerde olduğumuzu söyleyeyim. Siz o sırada asfalta bakıyordunuz. Gözünüz asfalttan başka Bir şey görmüyordu.
  5 ... abaninaltindakisopa
 10. 8.
  Gelen tepkileri dikkate almış demek.iyi yapmış.
  1 -1 ... kalahari 1