bugün

muharrem ince beyi chp nin başında görmek daha mutlu ederdi.

bide kemal çıkmış koltuk sevdalısı falan diyor.ulan be elektrik süpürgesi sen nesin.
rahmetli ecevit in yerini doldurabilir. inşallah olur da özümüze döneriz. bu chp deki kadrolaşma son bulmadan bir şey olacağı yok.
helllaaaaaaammmm

(bunu sürekli kaveye gelen bir konyalı vatandaş söylüyor, umarım küfür falan değildir)

çok über şahane bir olay olur. dsp yi kanatlandırması lazımdır.
Dsp'yi yeniden canlandıracak hamledir.
Saçma hamle.

Seçimleri kazanan %50 sürekli beraber duruyor. Kaybeden %50 kendi arasında parçalanıp duruyor, bu şekilde kazanacağını sanıyor.
Saçma. Yerinde olsam temiz, sıfırdan parti kurup tezgahımı açarım ve yaptığım yanlışları tekrarlamazdım.
ay hadi inşallah oylar tatliş tatliş bölünecek.
Öncelikle seçim akşamı nereye kaybolduğunu, sıvışıp neden sırra kadem bastığını, neden liseli ergen kızlar gibi mesaj atarak ayrıldık dercesine kaybettiğini ilan ettiğini, çalınan oyların peşine neden düşmediğini açıklaması gerekmektedir. Ondan sonra istediği partinin başına geçebilir. ister dsp olur, ister işçi partisi olur...
isminde sol ifadesi geçtiği için yüzde 10-15 bandını aşamayacaktır.
keşke ldp nin başına gelse. toker bey'in zaten gözü yok gibi koltukta.
ilgi çekmeye ve tıklama sayısı almaya çalışan haber sitesi editörünün yazar olmuş hali.
Bu nasıl başlık la? ''Muharrem ince dsp'ye geçecek iddiası'' yazmak zor olmasa gerek. Esefle kınıyorum.

Muharrem ince dsp'ye geçmeyecektir.
cumhuriyetin kuruluşunda kurucu görevi olan chp nin 1923 dünyasından çıkması bana çok mümkün gelmiyor.

chp iktidar olmak yerine 1923 türkiyesi'nin 6 ok ile formüle edilen dinamiklerini savunmaya adamış kendini.

ince chp ile bir yere varamaz çünkü o da sol kesimin popülisti.

sonuç neden dsp olmasın.