bugün

doğu ve güneydoğu oylarını çekmek için yapılacak ilginç hamle. beraber saz da çalacaklar mı?

https://www.evrensel.net/...emirtasi-ziyaret-edeceğim

işin ilginç tarafı, çözüm süreci, Habur karşılaması, beraber halay çekmeler falan olunca akp çok megri megri diyenler, iş muharrem ince'ye gelince 'çoh demohratih insan, ayileceh tahip ediyoz' mu diyecekler, merak konusu.

sırtını ypg/pyd'ye dayayanlarla ittifak olmaz, olmamalı. çözüm sürecinde akp'nin attığı gereksiz/saçma adımlar için böyle düşünüyordum, ince'nin bu pek ince olmayan hareketi için de böyle düşünüyorum. Demirtaş, değil 5-6 milyon, 500-600 milyon oy almış olsa da, açık açık pkk seviciliğini gösteren ve zamanında dağda militan olarak bulunmuş, askerimize kurşun sıkmış birisidir.

bunlarla aynı yatağa giren kim olursa olsun, hepsinin canı cehenneme.
Eğer doğruysa bir çok oy kaybedip bir çok dağ tayfasından oy almasına sebep olacaktır.
https://www.google.com.tr....0.1.180....0.bc2ED_AfS60

bugün gerçekleşmiş olaydır, ben de diyorum bayram degil seyran degil bu herifler niye demirtaşa saldıryorlar, hoş saldırsınlar tabi de neden bguün megersem ince bey ziyaret etmiş çogunun da maçası inceye çemkirmeye yetmemiş oraya ne söyliyeceklerse söylemişler kızım sana söylüyorum gelinim sen anla hesabı.

evet sevgili ülkücü biraderler sizinle yine baş başayız bu saatten sonra " öcalan, oslo süreci " demeniz de sizi kurtarmayacak, böyle konuşmaya başladıgınız anda çat diye siz de demirtaşı hem de cezaevinde ziyaret edeni desteklediniz diyecegiz olay kapanacak.
tabii ki ziyaret edecek.

16 yıldır yalan

her gün yalan

hep yalan.

ispat edebiliyorsan suçunu,

hiç durma, hemen başla.

sırf mhp lilerin oyunu almak için

ispatım da yok, belgem de yok,

aslında pkk yı sınırdan içeri sokan da benim

ama

dışarı da çıkarmıyorum demek

tam anlamıyla ampüllüktür.

pkk eşittir akabe

bu da böyle bilinecek.
ekşi de konuşulmayan burda ise en ırkçının dahi sahip çıktıgı hadisedir.

akılalmaz bir sansür uygulanıyor.
Adam Kürtler den oy almak istiyor neyi anlamıyorsun. iç Anadolulu muhafazakar dindar seçmen CHP oy vermez. Adam da en mantıklı yere oynuyor. Solcu kürt seçmene.
adamın yapmak istedigi kimsenin umrunda degil açıkçası.

konumuz her seçimde osloyu, ççözüm sürecini ısıtıp ısıtıp önümüze getirenlerin bu konuda ölü takliti yapması.

bir de utanmadan gidip dmeirtaş başlıgında olmadık küfürler etmişler, yahu demirtaş mı inceyle görüşmek istedi.

ince randevu istedi daha dogrusu bakanlıktan izin bakanlıkta durmayıp cevabı yapıştırdı buyur görüşebilirsin dedi.

şimdi sıra bu tür durumları eleştirenlerde.

görelim sizi de cengaverler ne kadar omurgalısınız.
hdp'ye yanaşan parti biter kaybeder.
daha once ak parti yapti bu hatayi 2015 haziran secimde kaybedip az daha iktidardan oluyordu da yine bahceli'nin erken secim istegi kurtardi ak partiyi.
özerklik verecez diyenlerde bunlardı.
Demirtaş denen adamın söylemlerinin % de 1 ini zamanında ahmet kaya söylemediği halde adamı linç ettiler. Şimdi nasıl bu kadar midesiz oldunuz da bunu hazmedebiliyorsunuz?

CHP denen partiye Deniz Baykal gibi bir adam gelmediği sürece asla ama asla oy vermem. Oy alacağız diye de terörist sevicilik yapılmaz.

Kendilerine çok güveniyorlar ama Meral Akşener olmayacaksa CHP de olmayacak, bunu o kafalarına soksunlar.
hdpnin olmadığı bir seçimde kesinlikle erdoğan kazanır. bunu bilen ince de ona göre hareket ediyor.
Dolmabahçe'de bir 28 şubat günunde ayni teröristlerle müzakere yapan namert comarlari kudurtmuş rutin bir seçim ziyaretidir. Osman baydemir urfa vekil adayiyken mhp'yi ziyaret etmisti mesela.
dolmabahçe, ama rte'de yapıyordu diye gaspırmalı gibi lagım farelerinin anlamadıgı nokta şu.

rte bunu yaptıgında halktan büyük tepki almıştı, bu hatalar onu iktidardan etmek üzereydi ki vazgeçti bu süreçten.

onu geçiyiorum. bir hata başka bir hata örnek gösterilerek görmezden gelinemez.
yanlış yapmıştır.

ne yapmalıydı peki ?
selo ile beraber milliyetçiliği ayaklar altına almalıydı.
Şehit ailelerine yapılan en büyük yanlışmış......

Bundan birkaç seçim öncesiydi. Öcalan sayın oldu, haburdan teröristler davullu zurnalı sınırdan ülkeye girdi, bir kaç Mehmet öldü diye meclisi toplayamam dedi, şehide kelle dedi
Tamam dedim, ülkede otuz bin şehidin aileleri var, hayatta bu seçimi alamazlar dedim.
Bugün hala iktidar o parti.

Ayrıca

Demirtaş'ın siyasete atılmasının önünü açan kim? Demirtaş'a terörist derken reisinizi kızdırmayın. Az çaba harcamadı, Kürt açılımı yapmak için. paketi hazırlayana laf yok, CHP tü kaka dimi geri zekalı ak seçmen?

Savaşalım, çatışalım, PKK prim yapsın öyle mi?

Demirtaş terörist ise imralıdaki ne? Onunla masaya oturan ince miydi? Kürt açılımı yapan ince miydi? Hepimizin gözleri önünde teröristle tokalaşan, megri megri türkü söyleyen ince miydi?
hala daha bir takım beyinsizler tarafından ama seninkisi de yaptı denilerek savunulan hadisedir.

ulan idiot benimki yaptıysa ve bu kötüyse senin ki yaptıgında da kötüdür, degişiyor mu. neyi savunuyorsun.
ziyaret ettigimizi soyluyorlarsa ispatlasinlar ispatlayamayan şerefsizdir diye konusup, 1 sene sonra elbette gorusucez diye guzellemeyen, bir aday olarak otelemeyip gidip gorusmustur.

daha once de soylemistim, ayristirici degil birlestirici rol almak istiyorsa gitmelidir de.
Kim olursa olsun seçim arefesi yapılan ziyaretleri etik bulmuyorum.
bu adam ysk nın izniyle seçime katılabiliyor mu ?

suçlu olsa katılması mümkün mü ?

neyin davasındasınız ya la.

oslo da otel odasında basılana,

sınırı açıp geçmesine müsade edene

g*tünüz yemediği için tek kelime edemezsiniz,

efendim bik bik.

şehit ailelerine ayıp eden varsa

o da soyguncu akabedir.

rakibine başarı dilemek ayıp değildir

siz 16 yıldır her şeye zart zurt atan adamı

görmeyi alıştınız, nezaket nedir bilecek haliniz yok.

bu adamın suçu varsa aday olamazdı

yasal olarak aday olmuşsa başarı dilenir.

lanetlenecek olan tek şey

hırsız ve soyguncu akabedir.

akabe hırsızdır

akabe soyguncudur

akabe sahtekardır.
muhalif kanattan yapılan sansürü anlayışla karşılıyorum ama bizim taraftaki hadiseyi görmezden gelme durumuna inananamıyorum.

vallahi skandal.

şimdi sabaha baktım 30 küsur haber içinde yok sagda solda var mı bilmiyorum. onu geçiyorum google yazınca arama sonucu olarak cumhuriyetti, cnndi onlar çıkıyor.

akıl almaz bir durum.

bişeyler dönüyor ama du bakalım.
http://www.hurriyet.com.t...usmesini-anlatti-40832378

demirtaşın hoş espriler yaptıgı bir görüşme olmuş demirtaş demiş ki incenin anlattıklarına göre " muharrem hoca hepsini ben mi yatayım tüm adaylar dönüşümlü yatsınlar olmuyor böyle " demiş.

şakalar espriler falan rutin bir dostça muhabbet olmuş, bu sefer rte kesin gidci kesin bilgi yayın, yoksa bu iki insan güler mi?
omurgalı bir hareket değil.

gece gündüz atatürk'e küfreden pkk yandaşlarını chp'nin cumhurbaşkanı adayı ziyaret ediyor.
Fetöcüleri ziyaretle eşdeğerdir.
(bkz: terörist)
inceden ince bir davranış.
ne yapacaktı ?

oslo da otel odasında mı basılsaydı ?

teröristle mekir mekir mi çekecekti ?

doğal bir ziyaret.