1. 1.
    http://www.ensonhaber.com...l-icin-onerge-vermis.html

yıllar önce ortaya çıkmış hazımsızlıktır.

şimdi meydanlarda benim türbanlı bacım var ajitasyonu yapıyor.
    neymmiş bir kadın çalışan bere ile yayın yapmış, hatta trt içinde bu kadınun türbanlı gezdigine dair söylentiler varmış. bu tüzüge aykırıymış nasıl yapılırmış bu.
    15 -24 ... ali sukru bey
  2. 2.
    muharrem ince nin akılalmaz başörtüsü hazımsızlığı

Sorsan anası kız kardeşi başörtülü.
    12 -18 ... frekans
  3. 3.
    kendin söylüyorsun. yıllar önce böyle düşünüyormuş.

insanların fikirleri değişir. erdoğan'ın veya başka siyasetçinin fikirleri sabit mi kaldı ? 90 larda erdoğan başkanlık için neler diyordu örneğin. şimdi fikirleri değişti.
    12 -9 ... hubel
  4. 4.
    sıkıntı bu hazımsızlık degil.

insanlar örümcek kafalı olabilir, birilerini yargılayabilir kafalarına göre şura giremez çıkamazsın şunu giyemez takamazsın da diyebilir. herkes 10 nümro bir insan olmak zorunda degil bazılarınız örümcek kafalı olur.

mesele bunu diyip bugünlerde benim türbanlı bacılarım var demesi. demese yine sorun yok.
    4 -7 ... ali sukru bey
  5. 5.
    e tayyip erdoğan da yıllar önce atatürk düşmanıydı ayyaş diyordu put diyordu, milletim için çalışıyorum diyordu.

şimdi ulu önder mustafa kemal atatürk diyor her gittiği yerde ve sadece eniştesi damadı ve çocukları için çalışıyor.

fazla şeyapmamak lazım yani.
    6 -6 ... munir bey
  6. 6.
    başlıkta hazımsızlık yazıyor sıkıntı bu hazımsızlık değil diyor.
    kusura bakmayında muharrem yokken siz trollerin hiç biri meydanlarda yoktu.
    rte ne kadar bıraktı komidinin üzerine söyleyin.
    6 -1 ... kafam bir milyon
  7. 7.
    Tamam da hacı abi, o vakitler kamuda turban yasak olan bir şey.
    Adam da kanunu sorguluyor.

Tabii, anayasayı bile tanımayan tipler olduğunuzdan, bunu anlamak size zor geliyor olabilir. Lakin hukuk devletlerinde olaylar böyle yürüyor.

Hadi öyleyse sakal bırak da sgk’da devlet memurluğu yap bakalım. Kan alırlar kamil, kan. Çünkü kılık kıyafet zorunluluğu var.

Bunlarda iq düşüklüğü baz modelle birlikte geliyor sanırım.
    9 -4 ... odysseus
  8. 8.
    Bak 3. Maddede ne yazıyor?

Kamu ve kuruluşlarında çalışan personelin kılık ve kıyafetine dair yönetmelik.

Bu yönetmelik ne zaman değişti 2013. Yukarda paylaşılan yazı ne zamana ait 2009. Kusura bakma burası siz hala anlamak istemeseniz de bir hukuk devleti.

Al bu da mevzuat:

https://m.haberler.com/ka...ersonelin-5156143-haberi/
    7 -3 ... rockonbaby
  9. 9.
    Bir de akılalmaz yazmış. Aymazlara bak. 2009 yılında mevzuat ne gerektiriyorsa onun hesabını sormuş.

Senin türbanlı bacın 90 ve 00 lerde istediği gibi din vazifesini yerine getirirken, ben siyah giydiğim için, dövmem olduğu için geleceğin çomarlarıyla hastanelik oluyorduk.

istismar etmeyin, adam olun, dini kullanmayın.
    7 -3 ... rockonbaby
  10. 10.
    daha önce Erdoğan 3. köprü için
    "Bu ciddi bir yanlıştır ve bunu bekleyen mahfillere yeni rant haritaları sağlama olayıdır"
    diyerek yapılmasına karşı çıkmıştı.
    şimdi kanal istanbul projesini hayata geçirmeye çalışıyor.
    11 ... tierraylibertad