1. 1.
    ilk duyduğumda hissettiklerimi paylaşayım: şaşırdım ve güldüm. olur mu ? dedim.
    sonra da olsun be olsun dedim ve bir daha güldüm.

“Benim en çılgın projem, huzur içinde beraber yaşamak. Bu milleti barıştırmak. Sendikaları böldüler, okulları böldüler, medyayı böldüler, şehitleri böldüler. Gönüllerimizi böldüler”

not: 24 haziran da sandıkta " Gönüllerimizin barışı " olsun t a m a m mı?
    8 -3 ... eratosthenes
  2. 2.
    t a m a m.

ince ye ilk başlarda ısınamadim. hatta adaylığı konusunda chp 'nin ortak kararı olmadığını münferit hareket ettiğini söyledim ki hala da öyle düşünüyorum. sanırım beklediğimden iyi gidiyor.
    7 -2 ... ruh okuzu
  3. 3.
    yahu oyle bir ayristirildik ki millet kendi milli futbol takimindan nefret eder hale geldi. ben milli takimi desteklemek istiyorum arkadas ya.
    5 -1 ... dr harleen quinzel
  4. 4.
    Bütün dünya buna inansa, bir inansa, hayat bayram olsa..
    5 ... gazeloglu
  5. 5.
    huzur olmadıktan sonra, özgür olmadıktan sonra napiyim ben marmarayı, napiyim 3. havalimanını. onun parası da zaten vatandaş olarak benim cebime girdiği yok, patronlara gidiyor.
    2 -2 ... drdolantin
  6. 6.
    bizim çomarlar sevmez barışı huzuru. illa birileri parmak atacak ki kaçınılmaz tecavüzden zevk alsın.

adam ne fetösü ya diyor. akp nin ne işi olur fetöyle metöyle bunlar hep dış mihrak diyor. dolardan bizene avrupa düşünsün diyor.

şimdi gel bu adama muharrem ince projesini anlat.
    2 -2 ... kafam bir milyon
  7. 7.
    --spoiler--
    yahu oyle bir ayristirildik ki millet kendi milli futbol takimindan nefret eder hale geldi. ben milli takimi desteklemek istiyorum arkadas ya.
    --spoiler--

not: dr harleen quinzel' e artı verdim iyi mi ? sanırım kıyamet kopacak.
    bu arada eksi de kullanmam, kim olursa olsun.
    4 -1 ... eratosthenes