1. 1.
  bri yerlerde akp fetöyü usulüne göre istenmedi şeklinde açıklama yapan muharrem ince'ye karşı " üsülü neymiş merak ettim " diyerek başlatmış oldugum kampanyadır.

  hadi bakalım hodri meydan, madem bu akp aslında fetö gelsin istemiyor ve kasıtlı olarak belge falan göndermiyorlar o halde sıra ince'de, ,ste göndersinler tüm ailemi gerekirse evi terk edecegim veya farklı yumşak tehditlerle kendisine oy vermeye ikna etmezsem adam degilim. oyum da kendisinindir bunu yaparsa. koyu bir akpli oldugum halde oyumu verecegişm diyorum.

  hodri meydan madem bir amerikalı kendisini aradı, usulüne göre istenmedi dedi ve fetöyu göndermekte istekliler o halde ince gerekeni yapsın tüm usulü evrakı doldurdun hazırlasın amerikaya fetöyle ilgili dosya gönderecek yetkili mercilerin önüne sunsun, onlarda bu belgeleri eksik gönderir veya göndermezse herkese desin ki " bakın göndermiyorlar " o halde bile oyum kendisinindir.

  hodri meydan bakalım.

  madem amerika niyetli dünden razı göndermeye usül hatası yapılıyor kendisi göreve gelmeli, hiç öyle seçim meçim beklemeyelim bak en az canlı 5-6 oydan bahsediyorum, tanıdıgım sözüme güvenecek oy dahi kullanmayan onlarca kişi de cabası.

  bekliyorum.
  ... zargna