1. 1.
    Bu adamda ciddi bi karizma ve laf cambazlığı yeteneği var. Halk böyle insanları seviyo samimi davranacaksın onlardan biriymiş gibi hissettireceksin ama bi yandan da düşmanlara karşı sert olacaksın arasıra kükreyeceksin.

Bu adamda da ben o potansiyeli gördüm. ilerde tam olarak milli çizgiye gelip Hdp ye, fetöye ve abd ye düşman kesilirse erdoğan dan sonraki cumhurbaşkanı bay muharrem demedi demeyin.

Erdoğan ı savunanlar da sosyal medyada eksiye tutuluyodu sonra adam şampiyon oldu. Kabul etseniz de etmeseniz de sonuç böyle olacak Yarramın medyası sizi.
    6 -6 ... yoksul genc
  2. 2.
    son 2 ayda çizilen karizmasıyla, bundan sonra ancak kanarya sevenler derneği başkanı olacağı için, geçersiz önermedir.

köyüne muhtar olabilir diyeceğim ama en son seçimde, onun köyünden de akp 1. parti çıktı sandıktan.

son 20 yılın en hızlı yükselip, kendi saçma hareket ve açıklamalarıyla aynı hızla düşen, yarattığı karizmanın amına 3 saatte koyan nadir insanlarından kendisi.
    5 -4 ... petrauskas
  3. 3.
    lan olm karizma karizma dediniz sırf uzun diye birini getirdiniz geldiğimiz noktaya bakıp hala akıllanmıyorsunuz. amerika değiliz biz başkan aktör olsun, ülke planı önceden 150 yıllık yapılmış olsun. bizde başkan donanımlı olmak zorunda.

boyu posu yaptırdığı dişleri için oy vermeyin artık amk! bi akıllanın b'olum.
    1 ... serdarsl06
  4. 4.
    Olmayan karizmadır. Dürüst açık sözlü ve samimi kişiliğiyle (bkz: kemal kılıçdaroğlu) bu samimiyetsiz adamdan daha çok hak ediyor o makamı.
    1 -1 ... ershan kuneri
  5. 5.
    Bu herif tayyip erdoğan ın ikinci Versiyonu erdoğan dan sonra kesin bunu seçecekler izleyin görün.
    -1 ... yoksul genc
  6. 6.
    (bkz: balon)
    -1 ... hepinizi sevmiyorum
  7. 7.
    (bkz: elbet bigün buluşacağız)
    1 ... dfnemn
  8. 8.
    gülmekten öldüren karizmadır. evet. *
    1 -1 ... cihaner
  9. 9.
    bir türlü lider çıkaramayan cehape'nin keçiye abdurrahman çelebi demesi gibi bir şeydir.
    2 -1 ... snowman in the sun
  10. 10.
    şu anda kullanılandan çok daha yakışıklı olduğu kesin.
    2 ... arman