1. 1.
    Tecavüz iftirası ile haksız yere öldürülen genç. Unutulmayacaktır.
    2 ... sacma sapan konusan adam
  2. 2.
    Şu ana kadar pek çok pis şey duydum ve okudum ama beni en çok sarsan olaylardan biri bu çocuğun başına gelen oldu. Bir gencin ağır bir iftiraya kurban gitmesi. Gerçekten canımı sıkıyor. Bunun sebeplerinden birisi de geçmişte bana da iftira atıldığından dolayı nasıl bir his olduğunu bilmem. Elbette benimkiyle bu çocuğunki mukayese götürmüyor. Ama fikir sahibiyim en azından. Kendime yakın hissediyorum. Mekanı cennet olsun, günahlarına kefaret sayılsın.
    4 ... yazar x
  3. 3.
    Hayatının en güzel döneminde iftiraya kurban giden bir genç. Tecavüzcüsü de bitmiyor bu milletin, laf kaşarlığı yapanı da. Sikine de ağzına da sahip çıkamıyor insanlar. Üzücü.
    ... davegurneyyy
  4. 4.
    Her defasında ortalığı birbirine katan feminist gruplardan bir açıklama bekliyorum. Ben bekliyorum arkadaş.

Ulan çocuk öldü be öldü. Suçsuz yere öldü. Sağlayamadığınız adaletin ben.
    3 -1 ... n dakota
  5. 5.
    Kadın var huzur verir,
    Kadın var mezara gönderir.
    Allah, hepimizi kadının orospusundan muhafaza eylesin.
    4 ... huzuru kendi icinde bulan adam
  6. 6.
    Acı Bir iftiraya kurban gitmiş genç.
    Yakınlarına sabır diliyorum.
    ... atlant isten gelenadam
  7. 7.
    kız resmen başkasından peydahlayıp buna itelemeye kalkmış. günümüz kızlarının özeti de bu malesef, istisna falan değil çoğu böyle artık.
    ... teist
  8. 8.
    Şu başlığı gündemde tutalım. Kadınların sürekli "bizim ağzımızdan çıkan kanundur" anlayışı yüzünden suçsuz insanlar ölüyor.

Türkiye de ki feminizmi savunan, dernek, örgüt ve oluşumların derhal konuyla ilgili bir açıklama yapmasını bekliyorum. Hangi mecrada olursa olsun, twitter da sayıp sövmeyi iyi biliyorsunuz. Çıkıp açıklama yapacaksınız. insanlar kadın ve kızların sözlerine bu kadar çok güveniyorsa sizin yüzünüzden.
    Bu zamana kadar bende sizleri destekledim ama bu Muhammet Reşid konusunu unutturmaya hiç niyetim yok.
    2 ... n dakota
  9. 9.
    Ölümüne sebep olan kim varsa en ağır cezayı almalıdır. En başta iftirayı atan haysiyetsiz hak ettiği cezayı almalıdır.
    ... sodomlu