1. 1.
  son zamanlarda sözlükte rastladığımız, ''muhammed dini savaşla ve kılıçla yaydı yeeaaaa'' cümlesinin, sadece bir türkün kafasından çıkabilmesi durumu. bu adamlar televizyonda blade oynadığı zaman, ''owww nasıl kılıç kullanıyor, oww nasıl savaşıyor işte kahraman bu!'' derler. be pezevenk, blade orada hem insanlığı kurtarmak için, hemde hristiyanlığı kurtarmak için savaşıyordu. ha şimdi diyeceksin, blade film. bende sana, bsg çay koy diyeceğim. blade filmi film değilde, gerçek bile olsa, sen gene muhammed'e laf deyip, blade'i övecektin. türk insanı işine nasıl gelirse, öyle davranır ve konuşur. işte bu konu bunun en güzel kanıtıdır. ha hepsi değil tabiki, büyük çoğunluğu. değerli aziz nesin beyefendininde dediği gibi yani.

  not: bazı arkadaşlar din için nerede savaşıyordu ? diyebilir. blade 1'in son sahnesinde, tapınakta dua eden hristiyan din adamlarını hatırlayınız. eğer frost kişisi, o gün ayinini tamamlasaydı, hristiyanlık diye birşey kalmayacaktı filme göre. hz muhammed'de, din için ve insanlığı kurtarmak için savaşmıştır.

  edit: * siz eksiledikçe, ne kadar haklı olduğumu daha fazla anlıyorum. ha biri diyor, film kahramanıyla karşılaştırmış falan felan. önemli olan burada neyin kahramanı oldukları değil, ne için savaştıkları. ama siz aklı evveller, bunu anlayamayacaksınız.
  9 -6 ... alan shearer
 2. 2.
  türkün tarih bilmemesinden kaynaklanır. hz.muhammed (s.a.v) efendimiz hiç kimseye şahsı için veya keyfi için kılıç kaldırmamıştır. cihad ve gaza politikasını bilmek gerekir.
  5 -3 ... meftuni
 3. 3.
  peygamberlik hayati boyunca girdigi savaslarda olenlerin toplaminin 80 ini yanlis duymadin sekseni gecmedigini bilmeyenlerin zirvalamasidir.
  2 -1 ... fewzi1907
 4. 4.
  bir peygamber ile bir film kahramanın kestiği vampirlerin kıyaslanmasının verdiği garip hislerdir.
  220 volt şehir şebekesini yiyen insanın mınıskm diye bağırmasının ardından pikaçuya duyulan hayranlık gibidir.
  1 -1 ... wreker
 5. 5.
  bir ileri seviyesi de çizgi roman okuyorsunuz kur'an niye okumuyorsunuz olan durumdur. marvel'dan vahiy bekliyoruz efendim.
  ... artik ne anladiysan
 6. 6.
  bu modernlikle alakalıdır herhalde islam modern bir din değil görüşünü savunanların saçmalamasıdır. diğer bütün dinler (bkz: ineklere tapmak) bizim saçmalayan arkadaşlara modern gibi geldiği içindir. Ha dinle modernliğin ne alakası var o ayrı.
  ... episode
 7. 7.
  (bkz: hangi muhammed)
  1 ... pis cocuk