1. 1.
  death metal yapan necrophagist'in beyni.
  gitar calmayi kendi kendine ogrenmistir,belki de en iyi turk gitaristtir.*

  (bkz: necrophagist)
  2 -2 ... a fine day to exit
 2. 2.
  En iyi türk gitarist olduğu açıktır. Hatta belki en iyi türk müzisyen denilebilir. inanılmaz bir yetenek sahibidir, ilerleyen yıllarda çok daha ünlü olacağı açıktır. Gitar çalmanın dışında diğer enstrumanlara da hakimdir ve grubun müziğinin tamamının üreticisidir.
  1 ... baybars
 3. 3.
  gitari yemis,bitirmis adam.bir de wah pedalini biraz kullansa cok daha iyi olur.
  -2 ... hexagram
 4. 4.
  neoklasiğe kaçan solo stili nedeniyle wah pedalı kullansa çok abuk kaçacak gitarist. açık ara en iyi türk gitaristtir. kafayı yedirten riffleri çalarken aynı zamanda vokal yapar. sweep ve sweeptap'lerden olu$an hayvani teknik bir solo stili vardır. metal müziğin peygamberidir.**
  1 -1 ... randy
 5. 5.
  necrophagist kadar "aşmış" bir grup olmadığı için,o grubun beyni de aynı kefede hatta daha üst mevkilerdedir. kesinlikle gurur kaynağımızdır. her gitaristin onun kadar iyi olmayı dileyerek geçen bir hayatı vardır. *
  ... mansonicaddiction
 6. 6.
  Son olarak Ibanez'in kendisi icin bir model uretmesi ile artik namini cumle aleme kanitlamis gitaristtir. Areneya en sonunda buyuk bir gitarist gonderebilmenin gururu ile yasa Turk Metal Alemi ! (gerci kendisi gurbetci ama olsun,ayni kan)

  (bkz: Ibanez XIPHOS)
  2 ... acdevilde
 7. 7.
  dünyada death metal'in peygamberi olarak ün yapan, sonuna kadar da hakeden ezilmiş almancı türk ailesinin ezik büyüyen mütevazi dehası. adına custom gitarlar yapılmayı hakeden belki de ilk türk'tür. kısa kızıl saçlarıyla, şarkıya girdikten daha doğrusu giriştikten sonra değişik bir duruş sergileyen aynı zamanda pitch shifter lı hayvani vokalini nası yaptığını merak ettiğim dahi. (bkz: dahi) (bkz: virtüöz). Bu kardeşimizin grubu necrophagist i dinleyip beğenmeyen bir adet metal dinleyicisi olmadığını düşünürsek geldiği yer için 24 saat ibadet etmek farzdır. sweep olayını aşmış teknik * in zirvesine çıkmış türk kardeşimizdir. abd turnelerinde konser performanslarıyla ortalığın hatta festivallerin bi yerine koymuşluğu da vardır. hakkında yapacağım tek kritik scream vocal i hiç kullanmamasıdır. son olarak (bkz: budur) (bkz: türk gitaristi en asil duygunun insanıdır)
  1 -2 ... selfless
 8. 8.
  yaptığı müzik türü hoşuma gider ya da gitmez ama adam gerçekten çok iyi. o nasıl bir tekniktir öyle. aman allahım!
  1 ... jaymz
 9. 9.
  aynı zamanda boksör ve karadenizli olan arkadaşımızdır.
  ... rejected
 10. 10.
  sahnede tekniği, sahne dışında mütevaziliği ile insanı hayrete düşüren türk kahraman.
  ... hangar