1. 1.
  13 yaşında bir kızın babası cinsel istismar ve kızının hamile kaldığı iddiasıyla bu kişiyi öldürüyor, bu şahıs 17 yaşında ve ailenin tek çocuğu.
  Tabi sapık ve tacizci iftirası ile öldürülüyor ve cenazesi küfür ve beddualar eşliğinde kaldırılıyor.
  Bu gün ortaya çıkan savcılık raporları ve kızın itirafı ile aslında akrabası tarafından tecavüze uğrayıp hamile kaldığı ve muhammete iftira attığı ortaya çıkıyor.
  Büyük ihtimalle hepimiz kızına tecavüz edeni öldüren baba diye haber çıkınca oley çekmiştir.
  1 -1 ... hakan yavas
 2. 2.
  yok yere öldürülen 17 yaşındaki genç.

  bu ismi unutmamak lazım çünkü ülkemizdeki durumu da özetliyor aslında. hakimler bu zamana kadar “reşit olmayanla cinsel ilişki suçunda” hep mağdurun( genelde kız oluyor) sözüne güvenerek ve başka dayanak olmaksızın faile(genelde erkeğe) ceza veriyorlardı. yani kız çocukla kendi rızasıyla ilişki kuruyor fakat sonra aralarında bir anlaşmazlık çıkıyor ve kız çocuğu şikayet ediyor. hakim bakıyor eldeki tek kanıt kızın beyanı. kız böyle bir şeyi gündeme getirebildiğine göre gerçekten de olmuştur diyor ve hüküm veriyor.

  bu olayda ise bundan daha acısı oldu. kız böyle bir şey iddia etti ve kızın babası gitti muhammed’i öldürdü. ilk başta gönlü rahattı. ceza alacağını bilse de “namusunu temizlemişti”. daha sonra dna örnekleri karşılaştırıldı ve aslında kızın muhammedle ilişki yaşamadığı ortaya çıktı. aslında ilişkiyi kendi akrabasıyla yaşamış ve o kişiyi korumak için muhammed’e iftira atmış. kızın beyanı muhammed’in canına mal oldu. artık türk insanları ve türk yargısı şunu iyi görmüştür ki sadece mağdurun beyanı ile hareket edilmez. bunu acı bir şekilde anladık.

  muhammed’in tek suçu bu kızla daha önce 3 ay kadar sevgili olmalarıydı. o yüzden bunu okuyan genç arkadaşlarım siz de dikkatli olun. sevgili olduğunuz insanın karakteri her şeyden daha da önemli. bir şey yapmadığınız halde tabuta girebilirsiniz sonra.

  nur içinde yat muhammed.

  Haber linki: https://www.google.com.tr...ortaya-cikti-2304722/amp/
  2 ... bir deniz hikayesi
 3. 3.
  (bkz: #39108496)
  ... n dakota
 4. 4.
  (bkz: tecavüze idam istiyoruz saçmalığı)
  1 ... katmir
 5. 5.
  idam isteriz , idam isteriz diyen dallamaların unutmaması gereken çocuk yaşta iftiraya kurban gitmiş genç.
  ... fockyou