1. 1.
  muhammed peygamberdir.

  --spoiler--
  mirıbı bin idip!
  --spoiler--
  2 -1 ... a c nucleary
 2. 2.
  Yahudi din bilginleri literatürde kendisinden bahsederken ismi yerine kendi koydukları lakapları kullanırlar.
  Bunlar Pasul – defolu, ayıplı, roe tson – koyun çobanı, roe evili – akılsız çoban, meşuga – deli, mecnun, şote – aptal, arur – lanetli, ha-raşa – kötü gibi küçük düşürücü sıfatlardır.
  En yaygın kullanılan meşuga ve pasul’dur.
  2 -1 ... crossd
 3. 3.
  Temiz, güvenilir, hayalı, vefalı yapısıyla erkeklere örnektir.
  Keşke her erkek onun gibi olabilse.
  1 -1 ... selia
 4. 4.
  Yahudiler' in kendi uydurdukları yaftalarını gotlerine sokar, onu bozguncu araplar ı, hristiyanları, musevileri ıslah eden; hakkı getiren bir peygamber (s.a.s) olarak kutlarım.

  Yahudiler' in altına yatarak islam peygamberine laf atmaya çalışanlar şunu bilsinler ki " yahudiler sadece kendi ırklarını insan olarak görürken peygamberim hz. Muhammed (s.a.s) tüm insanları eşitlemiş, üstünlüğün sadece takva da olduğunu söylemiştir"
  3 -5 ... malazgirt40
 5. 5.
  Edip Yüksel'in saçmaladığı çok konu var ama bu konuda haklı. Dünyadaki en tehlikeli şeylerden biri, bir insanı çok yüceltmek, çünkü burada kimse dur diyemiyor, sınır koymak imkansız, Bakınız Tayyip Erdoğan.
  Peygamberi de öveyim derken Allah'a yakınlaştırmak islam'ın bugün düştüğü durumun sebeplerinden biridir. Hadisler, sünnetler olmasa daha net bir din olurdu islam.
  1 ... varuna
 6. 6.
  1400 yıl önce kendisine kur'an verilmiş olan Allah'ın nebi ve elçisi. ahlakı ve erdemiyle tam bir örnek insan. ne yazık ki vefat ettikten sonra, kendisini müslüman olarak tanımlayan milyarlarca insanın çirkin iftiralarına maruz kaldı. insanlar onun getirdiği mesaja ihanet ederek ona tapmaya başladı.
  1 ... lunarliftoff