1. 1.
    1931 yılında basılan, devletin okullarda okuttuğu tarih kitabında geçen söz. tam hali şöyledir; ''muhammed'in sözlerinin toplandığı kitaba kur-anı kerim denir''.

atasını müslüman göstermeye çalışanlara gelsin. aha bu da yalanına sokuyumculara;

muhammed in sözlerinin toplandığı kitap kur an dır
    12 -14 ... jeffrey dahmer
  2. 2.
    oh be şükürler olsun! bugün de yine nasip oldu yazması:

(bkz: at yalanı sikeyim inananı)
    6 -8 ... noxeca
  3. 3.
    Ben uydurduğunu duydum. Tabi buda yalandır. Ayet ayet inmiş işte.
    -6 ... terom
  4. 4.
    götünden element uyduran çomarın safsatası.
    orda öyle bi cümle mi var. sen var Türkçe okumak?
    1 -5 ... profesyonel kamikaze pilotu ii
  5. 5.
    hah hah hah...beyinsizsiniz olm siz. nutuk´u aç oku. bak bakalım paşa, hz. muhammed hakkında ne diyo?...

zikindirik bişey buluyolar buraya koyuyolar gerizekalılar. ona bakarsan, senin diyanet işleri başkanın "babaların altı yaşinda kızlarına-kendi öz kızlarına - şehvet duymaları normaldir" de demişti...

n´ apalım şimdi, hepinizi "iğrenç pedofil yaratıklar"olarak tımarhaneye mi tıkayalım?..al bakalım o kaynaksa bu da kaynak,üstelik bu o kaynaktan daha üst düzey bi kaynak.

heyyy size söylüyorum akgötler...kendiliğinizden "biz sapığız,bizi hastaneye kapatın"diyecek misiniz?...

kaçınız diyanet işleri başkanını protesto ettiniz,beyinsiz pedofiller? madem onun kaynağını koyuyosunuz, bi de diyanetçiyi protesto etme twittlerini de koy...

harbiden hiçbişeye kafanız basmıyo sizin.
    2 -5 ... paganviodio
  6. 6.
    https://youtu.be/2or3LlsoS7c
    ... imperium turcicum
  7. 7.
    Ne yazacaktı allah tarafından indirilen kitap mı? Eğitim evrensel bir olgudur almanyada başka, türkiye'de başka olamaz.
    Eğer siz okullarda "bu kitap allah tarafından gönderildi" derseniz vicdani hürriyeti oluşmamış bireylere bir dini dayatmış olursunuz.
    5 -2 ... ferdici
  8. 8.
    son derece doğru söylem.

adamlar göte göt demiş. helal olsun.

muhammed'in hangi kadınları düzebileceğini yazmıyor mu bu kitap? teyze, hala, dayı ve amca kızlarının bile muhammed'e helal kılındığı belirtilmiyor mu? adam açık açık kendisi için bir kitap yazmış.
    3 -4 ... agnosticus
  9. 9.
    bu boku objektiflik diyerek yalamaya çalışan eşşekleri ortaya çıkaran başlıktır. ne objektifliği ulan bas baya islama karşı bir zihniyet pompalanmaya çalışılmış işte. bahsekonu sözler tamamiyle islamı rettir, inkardır. bunun objektiflikle alakası yok.

orada ''muhammed'in sözlerinin toplanması'' fikri gerçek olarak veriliyor, allah'tan cebrail vasıtası ile alınma fikri ise müslümanların inancı olarak tanımlanıyor. fakat doğru olarak ilk söz gösteriliyor, yani buradan da kıvırma şansın yok oğlan.

son olarak asıl sen bilim adı altında böyle bir tarih dersi almak istiyorsan yallah tek parti türkiyesine am biti seni. yallah 1933'e.

ulan ben öküze, adamın okuttuğu tarih kitabını gösteriyorum öküz hala nutuk diye sayıklıyor amk çıldıracam. nutukta hz. muhammed'le ilgili en ufak bir söz yok gavat. nutuk siyasi bir kitaptır. nutuk mustafa kemalin sözde kahramanlık destanıdır. mustafa kemal nutuk'a 19 mayıs 1919'dan başlar. hz. muhammed(sav.)'le ilgili en ufak bir söz yok.
    4 -2 ... jeffrey dahmer
  10. 9.
    hacı sen gökten iki kanatlı bir meleğin arap çölündeki bir fakire allahtan haber getirdiğine inanan adamsın. tarih filan senin işine yaramaz uğraşma mitoloji okumanı öneririm.
    4 -2 ... napakyanii