bugün

oh be şükürler olsun! bugün de yine nasip oldu yazması:

(bkz: at yalanı sikeyim inananı)
Ben uydurduğunu duydum. Tabi buda yalandır. Ayet ayet inmiş işte.
götünden element uyduran çomarın safsatası.
orda öyle bi cümle mi var. sen var Türkçe okumak?
hah hah hah...beyinsizsiniz olm siz. nutuk´u aç oku. bak bakalım paşa, hz. muhammed hakkında ne diyo?...

zikindirik bişey buluyolar buraya koyuyolar gerizekalılar. ona bakarsan, senin diyanet işleri başkanın "babaların altı yaşinda kızlarına-kendi öz kızlarına - şehvet duymaları normaldir" de demişti...

n´ apalım şimdi, hepinizi "iğrenç pedofil yaratıklar"olarak tımarhaneye mi tıkayalım?..al bakalım o kaynaksa bu da kaynak,üstelik bu o kaynaktan daha üst düzey bi kaynak.

heyyy size söylüyorum akgötler...kendiliğinizden "biz sapığız,bizi hastaneye kapatın"diyecek misiniz?...

kaçınız diyanet işleri başkanını protesto ettiniz,beyinsiz pedofiller? madem onun kaynağını koyuyosunuz, bi de diyanetçiyi protesto etme twittlerini de koy...

harbiden hiçbişeye kafanız basmıyo sizin.
hacı sen gökten iki kanatlı bir meleğin arap çölündeki bir fakire allahtan haber getirdiğine inanan adamsın. tarih filan senin işine yaramaz uğraşma mitoloji okumanı öneririm.
Sözde guya gökten inmiş kitap. Guya muhammed okuma yazma bilmiyormuş. Külahıma anlatılacak şeyler bunlar.
kanıt bekleyen lagım farelerine " gökten indigi sanılan kitapların dogmaları " sözü hem de videolu olanından yetmiyor mu?

1931de yayınlandıgına dair kanıt yokmuş.. ulan şerefsiz el yazmaları mevcut el yazmaları, kazım karabekir diyor, git eger o el yazmaları atatürke ait degilse ben bu sözlügü terk edecegim ama atatürke aitse senden aşagı şerefsiz yoktur.. alçak kuş beyinli münafık..
Hangi şizofren yazmış lan bunu.
Doğru bir tespittir. Kuran'ı okuyan herkes görebilir.

Örnek:

HÛD 11/1-2-3. Elif, Lam, Ra. Bu Kitap, hakim ve haberdar olan Allah tarafından, Allah'tan başkasına kulluk etmeyesiniz diye ayetleri kesin kılınmış, sonra da uzun uzadıya açıklanmış bir Kitap'dır. Ben size, O'nun tarafından gönderilmiş bir uyarıcı ve müjdeciyim.

(bkz: hz muhammed tarafından yazılmış ayetler)