1. 17.
  Ne gerizekalı insanlarsınız olum siz.
  Kuranda, yahudiler, muhammede, şehvet düşkünü diyor. Hem peygamberin evlilikle işi olmaz diyorlar. Muhammed de onlara: süleymanın da çok evlilik yaptığını ona niye bir şey demediklerini söylüyor.
  1 ... onurkara
 2. 16.
  ha birde dul kadınlarla ve yaşlı kadınlarla evlendi diyen dümbükler var değil mi? hz. ebubekirin kızı mı dul ve yaşlıydı yoksa hz. ömerin kızına mı sahip çıkmak gerekiyordu. evlendiği hangi kadın duldu ve evlendiği kadınların yaş ortalaması nasıl 20 yaşı altındaydı.

  ve asıl konu; ahzab 53. ayette peygamber öldükten sonra dul kalan eşlerinin evlenmesi yasaklanmıştır.
  ulan hani dul kadınlara sahip çıkılması korunması için evleniliyordu.

  ayrıca evlendiyse evlendi diyen gerzekler ya sizi ananız o kadıncağızlardan biri olsa ne olurdu. ya babanız benim peygamberim gibi bende bir çok evlilik yapacağım dese sizde 4 katı kardeş ve evi içinde 3 analıkla olsanız annenizin hali ve sizin haliniz nice olurdu.

  laik ülkede müslümanlığı savunmak kolay nasılsa atatürkün koyduğu kanunlarla rahat rahat yaşıyorsun.
  2 -4 ... inderex
 3. 15.
  her türlü ahlaksızlığı, lgbt yi hak diye savunanlara dert olmuştur.
  3 ... bittimiacaba
 4. 14.
  tabii bu rakamlar cariyeler hariç. cariye sayısında sınır yok paran kadar sınırsızda alabilirsin.
  -4 ... inderex
 5. 13.
  Sizin kafa anlatsak da anlamaz. Ya da işine gelmez. O yüzden sebep su ya da bu diyerek anlatma ihtiyacı duymuyoruz.
  5 ... giden gider
 6. 12.
  evlilik dışı her türlü ilişkiye sıcak bakan grup seks, swinger, cuckold, evine zenci erkek misafit etme gibi atraksiyonlara imza atanların tek derdi bu durumun "evlilik" olması!

  kendileri gibi gayrı meşru ilişki yaşayanlar değil 13, 333 evlilik dışı ilişki yaşasa yinede sesleri çıkmaz, tepki göstermezler! zira, evlilik bu gibi paylaşımcı ruha sahipler için ters bir durumdur.

  yeter ki hayvanlar gibi yaşansın kadın-erkek ilişkisi, bu tipler için ideal olan budur!
  9 -4 ... iyesta sert
 7. 11.
  Kral peygamber Hz davud'un da 99 karısı vardır. Hz Süleyman'ın 1000 karısı, Hz Yakup'un 4 eşi vs vardır. Onlar ne olacak?
  1 ... selia
 8. 10.
  artık baydıran, kusturan papağan ateitçik başlıkları... milyon kere cevap verildi, üst editte de verilmiş. ya kendinizi yenileyin ya da papağan dinine geçin artık.
  4 -2 ... seruven44
 9. 9.
  hepsiyle sizin anladığınız türden zevk için evlenmemiştir. dul kadınlara sahip çıkmak, yardım etmek, yahudilerin ön yargısını kırmak gibi amaçlar gözetmiştir. ki zaten 4 evlilik hükmü de peygamerimizin bu evliliklerinden sonra gelmiştir. bunları araştırdınız mı? hayır. kulaktan dolma bilgilerle burada başlık açıp içinizin pisliğini kusuyorsunuz. tamam 13 evlilik yapmış da neden? o zamanın şartları, kuralları neymiş? o zamanda nasıl karşılanıyormuş? siz bunlara bakmazsınız, sadece işinize gelen sonuç kısmını alıp orada burada laf edersiniz. çünkü siz bayılıyorsunuz din adı altında geçen herhangi bir şeye bok atmaya. inanmayabilirsiniz ama ne bu kuyruk acısı? hangi müslüman sizin müslümanlarla uğraştığınız kadar sizinle uğraşıyor? görüşleriniz kendinize kalsın, bırakın herkes istediği gibi istediği dine inansın.
  7 -1 ... mavi milena
 10. 8.
  Rumeli isim engelli adayı...
  Kuran'da bahsi geçen evlilik aynı anda 4 evlilikten bahsediyor.
  Efendimiz bu 13 evliliği hayatının farklı dönemlerinde yapmıştır. Bu sebeple herhangi bir ihlal yoktur.
  2 -1 ... agca