1. 1.
  Celal Şengör haklı olduğu durumdur.

  Düşünsenize 4000 yıl önce yaşamış Firavunların yemek listesini bile biliyoruz ama 1400 yıl önce yaşadığı iddia edilen Muhammed’den tek bir arkeolojik belge yok. Son ve mükemmel kitap olduğu iddia edilen Kuran’ın ilk nüshası ve sonraki nüshaları yok. En eski iki kapak arası Kuran, yaklaşık 1000-1010 senelerine tarihleniyor ve Kuveyt’te bir müzede…
  Muhammed’den 300 yıl sonraya tarihli… Ek olarak Suudi Arabistan o bölgelerde arkeolojik kazı yapılmasını ve Medine’deki el yazması kütüphanenin ziyaret edilmesini yasaklıyor.
  Neden?
  Çünkü foyaları meydana çıkabilir!
  5 -6 ... benimhalaumudumvar
 2. 2.
  bundan mütevellit müslümanlar, suudi arabistanda hz. muhammedin mezarı olduğu söylenen yere kilometrelerce uzakta olan ve "kabe" denen betondan oluşuma dönerek namaz kılarlar.

  yani dini önderin kabrine secde edilse tamam da.. kabede ne var? kutsal sayılan bir taş.. yıllardır taşa tapılıyor, saçı sakalı olduğu öne sürülen şeylere el yüz sürülüyor. birisi kalkıp "yaw şu saça sakala bir dna testi yapalım ya muhamed'in değilse?" diyemiyor. çünkü kutsal ilan edilmiş ki sorgulanmasın.

  çünkü elde başka bir veri ya da nesne yok.
  2 -3 ... muhittin dayi
 3. 3.
  1370 yıllık olan kuran değil sanaa el yazmasıdır. Yemen'de keşfedilmiştir. Ayrıca kuran dan çok farklı içeriğe sahiptir onlar.

  Ebu Bekir in kafasını kestiği mütezile denilen sözde yalancı peygamber yazmıştır o yazıtları. Zaten kuran da bulunan birçok ayette izleri vardır.

  Edit; sanaa el yazmalanını örnek veren entry silip kaçmış.
  -2 ... benimhalaumudumvar
 4. 4.
  Her Ramazan camilerde gezdirilen sakal-I Şerif ne o zaman ahmaklar! Gerçi bizim müslümanlar onun da bokunu çıkarıp putperestler gibi takılıyor ama olsun.
  1 ... temirata
 5. 5.
  Tabi lan deli misin Medinedeki yavuz Sultan Selimin türbesi zaten.
  ... masklavi