1. 1.
    Hepsi siyasi hesaplaşma peşinde olayı hemen siyasi menfaate getirdiler, şehitler üzerinden Cumhurbaşkanı Erdoğan'a saldırıyorlar. Peki şehitler hakkında 1 tane bile yazınız varmı sizin?
    6 -43 ... koronavirus
  2. 2.
    Peki sen şehitlere mi üzülüyorsun Tayyip'e laf söylenmesine mi?
    47 -6 ... alkolik oldum
  3. 3.
    Peki Siz sorumluluk hissediyor musunuz yoksa.

Bana ne ateş düştüğü yeri yakar hükümetimizin tadı kaçmasın mı diyorsunuz.
    14 ... karton toplayan cocuk
  4. 4.
    33 askeri göz göre göre günlerdir süren rus bombardımanına terk edenlerin açtığı vicdan yoksunu başlık.
    16 ... sebbaha kadar mokoko
  5. 5.
    kimin vatansever kimin para ve koltuk sever olduğu gün gibi ortadayken boşuna su bulandırmaya çalışan aktroll başlığıdır.
    7 ... sonumuzneolacak
  6. 6.
    Şehitlere esas üzülmeyen tayyip ve avaneleridir. yiyorsa kendi bedelli ve çürük oğullarını göndersinler de görelim. Veyahut şu hiçbir sike yaramayan sığıntı suriyeli kardeşlerini göndersinler.

nasıl olsa evlat kendi evlatları değil, hepsi türk evladı. Tabii türk olunca değersiz oluyor bunların gözünde.
    5 ... radikalkemalizm
  7. 7.
    akşam haberleri takip etmek için geç yattım, sabah kalktım on on beş saniye sonra akşamki haberler aklıma geldi. güne "hay ben böyle günün içine ederim" diyerek başladım. eh tabii olarak akepe trolü aldığı parayı hak etmek zorunda hissediyor. onun da kendi etiği. tabii topunun ... koyayım.

yıllardır söylediğimiz şeyler gerçekleşiyor, bunu hatırlatıyoruz sadece.
    5 ... messerschmitt109
  8. 8.
    Edirne ye Enver girmesin de isterse Bulgar girsin mantığı. Her zaman vardır.. Tarafı önemli değil.
    -1 ... badal
  9. 9.
    Cevap versenize üzülüyor musunuz?
    1 -10 ... koronavirus
  10. 10.
    muhaliflerin arasinda bu ise bayagi sevinenlerde var dun aksam biri beni askere cagirsa onu vururum falan diye yazanlar vardi...
    ... oolalala