bugün

Hırsız olan muhalefet değil.
şimdi şöyle oluyor sen sandığa sandıktan aldığın ıslak imzalı tutanağa sahip çıkıyorsun polisler o pusulanın aslını oyları ve sandık başkanını (ki kendisi devlet memurudur) arabaya bindiriyor normalde yanında bir kişinin daha gitmesi lazım ama genelde arabada yer olmaz, paket edip götürüyorlar ilçe seçim kuruluna seçsis denen o hırsızlığa açık sisteme girişler yapılıyor sandık başkanı başında bekliyor sisteme giriş yapılana kadar adam sabah 5:30 da kalkmış gecenin bi körüne kadar yardırmış tab, bir bakıyorsun hiç bir iddiası olmayan partiye iddialı olan partinin oyları kaydırma yapılmış işlenmiş. partiye de bildirilmesi ise aha o sandıkta oy çalınmış oluyor. sonra ysk ya partiler o sandıklar için itiraz başvurusunda bulunuyor, ysk yani akp seçim bürosu itirazları değerlendiriyor. birileri de çıkıp "atı alan üsküdarı geçti" diye açıklama yapıyor, sonuç sonuç her seçimde hırsızlık var deniyor.
sanırım bu sefer çaldırmayız mantıgıyla giriyorlar.

fakat ilginç bir şekilde akpli olarak ben tersini düşünüyorum.

bu adamların en ufak bir şikayeti yok bununla ilgili, onu geçiyorum mhp ile akpnin birlikte girdigi seçimde yüzde 50 komik ötesi bir rakamdır, burda ben bir yavuz hırsız ev sahibini bastırır durumu seziyorum.

sandıklarda oy çalındı demiyorum o oylar sisteme girilirken bişeyler oldu gibime geliyor, zaten bizimkilerde saçma bir zafer sarhoşlugu vardı ben ilk seçimim diye yardırmaya gitmiştim ama çevremde zatı kazanacak havasında çok kişi vardı ama buna ragmen yüksek oy bekliyordum adamlar aldıkları en yüksek yüzde 49a sevineceklerine ki bana göre şaibe var o oyda gidip karşıyı suçladılar.

eminim bizden bir kişi dahi rakip böyle bir şey yapar düşüncesiyle sandıga sahip çıkmamıştır, bize kalsa rte her şeyi yapacak yapmaya kudret sahibi adamdır, niye sa ndık savunalım bunlarla ugraşalım ki.
Üsküdar ve ankara da nasıl çalındığını canlı yayında türkiye gördü.
Mühürsüz oy, çalıntı oydur...
güncel Önemli Başlıklar