1. 1.
  muhalefetin iktidarsızlık sorunu çekmesidir.
  1 ... vatanseverbozkurt
 2. 2.
  Bugün birleşseler bi le akp nin oyunu geçemeyen partilerdir. Yazıklar olsun.
  -1 ... shell
 3. 3.
  halkın yüzündendir adamlar bas bas hırsız olduklarını kanıtlamak için elinden geleni yapıyor, ama seçmen cebimden paramı da alsalar oyum akp' ye diyor. böyle bir seçmene daha ne yapabilirsin ki, adamların beyni bitmiş.
  1 ... sttret
 4. 4.
  Akp nin en büyük nedenidir.
  Bugün akp bu haldeyse sorumlusu yetersiz muhalefettir.
  1 -1 ... frekans
 5. 5.
  Bugünkü hükümet baştaysa muhalefet yetersizliğindendir. KK ile, emekli Bahçeliyle muhalefet olmaz. Erdoğan küçümsenmeyecek kadar zeki birisi, en ciddi muhalefeti KK'nın donanımına ise buyurun siz bakın.
  ... kumarasigi
 6. 6.
  Asla proje üretemeyecek ülkeye yararlı olamayacak insanları içlerinde barındırıyorlar. Ak Partiyle hiç bir zaman kıyasıya yarışamadılar. Bu insanlar ülkenin başına gelse en küçük bir olayda korkudan napacaklarını bilemez hale gelirler. Neyse ki başımızda Ak Parti var sırtımız yere gelmez
  1 -3 ... dutz1
 7. 7.
  gizli akp'lilerin savunduğudur.

  sorsan chp'nin projelerinin tek cümlesini okumamışlar kalkıp ama muhalefet yetersiz yeaaa diyor ibnenin evladı. işime gelmiyor bakmıyorum hiç sitelerine demiyor da..
  2 -1 ... system error
 8. 8.
  halkı (seçmeni) yeterince mal yerine koymamaktır.

  mallara hakettiği değeri verseler iktidar olmanın önünde hiçbir engel yok. en büyük hataları insana insan gibi davranmak.
  -1 ... inmyopinion
 9. 9.
  Kafalarına göre seçim politikaları ve istatistikler uydurmaları en büyük yetersizliklerinden bir tanesi. Seçim vaatleri genelde para dağıtmak olan bu siyasi anlayış asla Ak Parti varken iktidara gelemeyeceklerdir. Zaten öyle bir amaçları da yok. "AK Parti ülkeyi yönetsin biz güzel projeleri eleştirelim olduğumuz yerden para kazanalım" tarzında her seçim öyle boş boş konuşuyorlar
  ... onuryuzer1
 10. 10.
  seçim bildirgelerini okumayanların sadece muhalefetin para vaat ettiğini düşündüğü pek de yetersizlik olmayan şey.
  ... txuxrxkxuxsxtxuxnxdxuxrx