1. 1.
  akp'nin neden iktidarda olduğunun yanıtıdır.

  adamlar açıkça abd'nin saldırısından memnun olduklarını söylediler ama bizim kılıçdar'dan ses seda yok. meral biraz değinmiş ama o da fazla sert eleştiri yapmamış.

  ypg, pyd ve fetö'nün koruyucu meleği amerika'ya destek veriliyor, amerika'ya edilen onca hakaret bir anda unutuluveriyor ve muhalefetten buna kayda değer bir tepki yok.
  -2 ... marjinal bir yurtsever
 2. 2.
  kılışdar "kimden gelirse gelsin kimyasal insanlık suçudur" dedi ya.

  iyi parti de : "elbet bir karşılığı olacaktı" dedi
  1 -1 ... ekonovich
 3. 3.
  muhalefetin değil havuz medyasının tepkisizliğidir. adamlar/kadınlar açıklama yapıyorlar ama medya sürekli iktidar partisindekilerin nefes alışlarını bile haber yaptığı için günde sadece 1-2 dakika muhalefete yer veriyor. sonra insanlarda göremiyorlar doğal olarak açıklama yapılmadı tepki gösterilmedi zannediyorlar.

  sabah evden çıkmadan haberlere bakıyorum tüm kanallarda cumhurbaşkanı haberleri var. dolmuşa biniyorum her radyo kanalında o konuşuyor. işe gidiyorum televizyonda o var. öğle yemeği yiyiyoruz gene o var. akşam oluyor paydos ediyoruz yolda bile onun sesleri var. eve varıyoruz akşam yemeği yerken cumhurbaşkanı onu dedi bunu dedi. yatıyoruz gene cumhurbaşkanı berberler federasyonuna seslendi haberleri. 24 saat böyle bu ülkede nereden bileceksiniz muhalefet ne diyor ne yapıyor.
  4 ... mel mel bakan gibson