1. 1.
    Bir an önce gerçekleştirilmesi gereken eylemdir.
    Türkiye’nin artık kaybedecek 1 dakikası bile kalmamıştır.
    Ülke politik ve ekonomik yönden uçuruma yuvarlanmaktadır. Dış politikada oruç reis’in Antalya’ya dönmesi vs. Gibi kötü planlar uygulanmaktadır.

Dolar 7.83, Euro 9.15.
    Muhalefet bir an önce erken seçim isteyerek bu siyasi enkazı ortadan kaldırmalıdır.
    2 -2 ... alkolik oldum
  2. 2.
    Muhalefet dolara yatırım yaptı süreçten gayet memnunlar.
    2 ... inheritance vice
  3. 3.
    Bir muhalefet lideri olsam herhalde en son yapacağım şey, erken seçim istemek olurdu.

iktidar bir şekilde, kendilerine bir nefes daha yaratıp yine kazanabilir ve bu da 4-5 sene daha kazandırır onlara.

Ekonomi ve dış politika şu an bir sarmal içinde. Ya çözülür ya daha kötüye gider.

Daha kötüye giderse doğal olarak iktidara gelirim. Daha iyiye giderse memleket kazanır.

Şu an seçim olsa bence kazanmak da kaybetmek de dert. Kazandığını düşünelim. Devlet kadroları belli, ekonomi, dış politika, eğitim, sağlık.. Bu sorunları çözmek bence yılları alır.

20 yıldır bekliyor muhalefet. 2 yıl daha beklesin Bi zahmet.

Ayrıca bu sorunların iktidar değişikliği ile çözüleceğini sanmak, muazzam bir iyimserlik.
    2 ... zorronun degil zorbanin z si
  4. 4.
    Siyasi enkazı ortadan kaldırsın dediği muhalefet de vekilleri Azerbaycana karşı Ermenistana destek veren, aponun heykelini dikmek isteyen adama şeref madalyası takmak isteyen muhalefet.
    -3 ... masklavi
  5. 5.
    sen buraya 7.83 yazarken 7.84 oldu bro. ben buraya da 7.84 yazarken de muhtemelen 7.85 olacaktır.
    1 ... tunnea12
  6. 6.
    hangi muhalefet?
    ... frekans
  7. 7.
    Ulan particilik vatan sevgisinin önüne geçmiş ampul için ölecek milyonlar var muhalefetin sikine mi ülke batmış?

Batarsa batsın. 0dan inşa ederiz. Kanımızda devlet kurmak var. Yoksulluğa dayanmak var.

Yeter ki bu aşağılık, yandaş besleyen, taraflı, toplumun ahlaki çöküşüne sebebiyet veren parti yok olsun.

Gerisi hallolur canınızı sıkmayın.

0dan inşa etmek, darmaduman olmuş bir yapıyı restore etmekten daha kolaydır.

(bkz: Türkiye Cumhuriyeti ilelebet payidar kalacaktır)
    1 ... yok herif