bugün

Eleştiri yetisini kullanabilen insandır. Oğlum zaten körü körüne oy atmayacaksın, gerekirse oy attığını da eleştirip adam edeceksin.
Halı motifi izlemeyen, üç maymunu oynamayan, g.te g.t demekten çekinmeyen seçmendir.
Desteklese dahi eksileri de görme ve eleştirme yetisi vardır.
Doğru olan da bu değil midir zaten?
partileri kendi içimizde değerlendiriyoruz, oyumuzu en az beğenmediğimize veriyoruz. tüm icraatlerini beğendiğimiz, tüm yöneticilerinin tüm yaptıklarının içimize sindiği bir siyasi parti olamaz.
Siyasi partiler takım tutar gibi desteklenmez arkadaşlar bunu bi kabullenelim. Desteklendiğinde ne olduğunun uygulaması 18 yıldır dönüyor bu memlekette. Bakmayın iktidarın içinde muhalefet olmadığına onlarda bölünme var ama muhalefetin içinde de muhalefet var ki böyle olmalı. Demokrasilerde dizginler her zaman halkta olmalı. Halk dizginleri bıraktı, bir tek muhalefete muhalif davranabiliyor, ne yapsın.
Oy kağıdını okurken mi aklına geldi bu.
Chpyi eleştiriyorsan, mevcut konjektöre göre otomatikman akpli oluyorsun geçmiş olsun. Linci yersin.
ortamlarda havalı durmak için özdağcıyım ben abi deyip gizli cehapeli olanlardır.

hepsinin ortak paydası sebepsiz erdoğan düşmanlığıdır.
sebepsiz erdoğan düşmanlığı diye bir şey yok. biz bize düşman olana düşmanız. ümit özdağ ile kılıçdaroğlu anlaşmasa sandığa bile gitmeyecektim. ama bir zafer partili olarak özdağ'a sonuna kadar güveniyorum. oyum bay kemal'e. bakalım kime bay bay diyeceğiz. hatta sikter sikter bay bay.

https://youtu.be/rRCqQf4owME
oy attığını eleştirip adam edebileceğini zanneden ülke profilinden bi haber, twitterdan seçim kazanabileceğini sanan solcu önermesi.
bu benim. muhalefetin işini iyi yapmadığını bu işleri beceremediğini düşünüyorum ama başka alternatif olmadığı için ona oy veriyorum. ak parti'den oy vakumlayacak anap, dyp benzeri merkez sağ bir parti olsa reyimi ona basardım.
Ben de bunun tam tersi oluyorum.
güncel Önemli Başlıklar