bugün

nerden geldiği belli olmayan düşmanlıktır.

Nike giyinip coca cola'ya bok atarlar. Fanta'da bile alkol var zannederler. emperyalizm dimi? He canım he.
muhafazakarlarlıkla bir bağlantısı olduğunu düşünmüyorum. sağlığını düşünen her bireyin coca cola ya düşman olması gerekir.
adidas giyip coca cola düşmanlığı yapan insandan beter olamaz.

Not: adidas tercihimdir, koladan tiksinirim.
Amerikanin kulu ve elcisi akp'ye oy vererek kendi icinde yok olan dusmanliktir. Bu durum aslinda bi nevi stockholm sendromudur. Sikilenin sikene baglanma seysi.
arap kekoluğundandır. zemzemi damardan alırlar bu yobaz çocuklar sonra koka kola israil'e 1 yıllık karının %70'i bağışlar falan. masal tadında arap rüyası.
bu tutumları, emperyalizmin simge markalarından biri olan coca cola'ya bunun için siyasi bir tavır koymaktan çok, yeşil sermayeye dostlukları ile açıklanabilir.

eğer samimi bir antiemperyalist olsalar, ırak'ta, afganistan'da, libya'da ölüm saçan nato'nun ve abd'nin işbirlikçisi akp'ye de posta koyarlar.
benim de anlamadığım bir düşmanlıktır.
lan memleketin her yeri amerikan üsleriyle dolu, onlara bir düşmanlık yok. illa cola kötü...
ama al birini vur ötekine...
caanım cola turka'yı da sırf muhafazakar diye bu laikler tukaka etti.
sırf laik diye coca cola bayraktarlığı yaptılar.

nefret ediyorum lan ikinizden de. mal herifler!
alkol eser, muhafazakar gürler.
coca cola'nın hiç umrunda olmayandır.
le cola varken coca cola içilir mi mantalitesinde olan zatlardır.
haklı olarak bilinçsizleri zehirleyerek para sıçan şirkete duyulan düşmanlıktır. dur benimde şurada bir yerde olacaktı o düşmanlıktan.
bimden le cola ile yetindikleri icindir.
not:gazlı ve alkollu icecek kullanmıyorum, sadece su ve sade soda.
garip bir düşmanlık. hala çözemedim. orda burda ölenlere üzülürler ama türk evladı şehit olunca aynı tepkiyi vermezler. ilginç tabi.

bu arada muhafazakardan kastım hayatını belli sınırlar içinde yaşayanlar değil. dinci kafalılar.

dindarlık ayrı bir şey.
Gozlemledigim kadariyla pepsi iciyorlar. Ayni sey degil mi ki. Sacma gereksiz seyler bunlar.
Bence kendi kendilerini kandırıyorlar. Çünkü coca colayı aslında çok seviyorlar ama itiraf etmeye korkuyorlar.