1. 1.
    Bu da soru mu
    https://www.google.com/am...en-yakalandi-110103040573
    Uzun yıllar Konya Selçuklu'da imamlık yapan ve ardından emekli olan Y.Y.'nin gönüllü olarak müezzinlik yaptığı camide yardıma muhtaç kadınlarla para karşılığında ilişkiye girdiği iddia edildi. Cemaat, Kur’an kursuna giden çocukların ihbarıyla durumdan haberdar oldu. Bazı cemaat üyeleri müezzini, kadınları camiye alırken cep telefonlarıyla görüntüleyip olayı müftülüğe bildirdi. Müftülüğün, fuhuş yaptığı iddia edilen Y.Y.’nin müezzinlik yapmasına yasak getirildiği öğrenildi.
    3 -1 ... brucebanner
  2. 2.
    Kardeş ciddi ciddi okudum ben bunu ya.
    6 ... purom yok sak sak sak
  3. 3.
    sorunun cevabı bilmesem de or*spu çocuklarının başlık açabildiğini görebiliyoruz.
    3 -5 ... entente cordiale
  4. 4.
    Bir tarikat liderinin yayınladığı seks takvimine göre yapmamaları icab edermiş. Kkkk
    2 ... ekrem abi
  5. 5.
    daha çok fantağzi yaparlar zaten, cevabı kendinde gizli sorunsalıdır.
    gerçi kapalı kapılar ardında o fantağziler gerçeğe nasıl da dönüşüyor, güvenlik kameraları sayesinde her geçen gün öğreniyoruz.
    ... cesikalarguzeldir
  6. 6.
    şeyhlerine sormadan yapmazlar (osuramazlar bile), sahipleri ne kadar fantazili biriyse onlarında hayatları o kadar fantazilidir.

adamlar karı koca şeyhim membaa çeşmesini emiyor, sende soru soruyorsun.
    1 -1 ... ra s al ghul
  7. 7.
    ifşa videolarından gördüğümüz kadarıyla evet .
    ... pj28
  8. 8.
    "Fantezi".
    2 ... vegan karnivor
  9. 9.
    benim muhafazakar kardeşlerimin fantağzi yapmaya hakkı yok mu?
    -1 ... wizzy
  10. 10.
    Müslümanlar fantazi yapamaz diye bir kural olmadigina gore cevap basittir.
    Anal iliskiye girmeme sartı ile ve de adet günlerinde cinsel iliskiye girilmemesi sartiyla cogunlugu yapar.
    1 ... rebel12