1. 16.
    evkur. nerdenmi biliyorum 4 saat öce dolandirildim ve elimde belgede yok. dolandiricinin sagi solu olmaz aga.
    ... zippo12
  2. 15.
    Allah'ın adıyla insanlarin hayatlarıyla oynayanlar için tehlike çok daha büyük. Ateist olabilir bu şekilde dolandıranlar. Ya yanılıyorlarsa? Allah vr ise? Her türlüsü aşağılık insanlardır. insanların manevi duygularını sömürerek dolandıranlar ise daha zalimdir.
    1 ... huzursuz adam
  3. 14.
    Dolandırıcılık bir cisme bürünse üstüne giydiği kıyafet farkeder miydi?!
    Muhafazakârlık ve sekülerlik, bulunduğun çevreye göre değişir. Hangisi yakınsa o taraftan darbe yeme ihtimali var.
    dolandırıcılık; saf kötülük olarak insanların sol omuzlarından akmaya devam edecek, bunu engelleyemeyiz. Ahlak ve vicdan uyanıklık ve feraset.
    2 ... kestane kebap
  4. 13.
    muhafazakar dolandırıcı; (bkz: mehmet tosun) (bkz: cübbeli ahmet hoca)
    seküler dolandırıcı; (bkz: yılmaz özdil) (bkz: rulling)
    ... trussal sampyuxad
  5. 12.
    Dolanan alır. Salak olmasın kimse. insan parasını bu devirde amcasına dayısına emanet edemiyor bu mallar tanımadıklarına kaptırıyor. insan birine para verecekken, artacağına inansa da, karşılığında bir şey alacağını düşündüğünde de kanalı bir araştırır. Böyle ağzından salyalar saçarak "daha fazla daha fazla!" diyen salak insanlar her türlüsünü hak ediyor.
    Seviyorum dolandırıcıları ya. iyi bir şey yapıyorlar demiyorum ama iyi yapıyorlar. Helal, süper, devam.
    2 -1 ... hannah mckay
  6. 11.
    Jet fadıl vs cem uzan.
    ... scratch
  7. 10.
    Biri dini satar diğeri başka bir şeyi.
    1 ... reality man
  8. 9.
    1. çiftlikbank tosunu
    2. jet fadıl
    3. necmettin erbakan

bunlar skalasında bi tane seküler dolandırıcı söyleyin bana..

türkiye'de namaz gılmayan adamın yapabileceği işler (dolandırıcılık dahil) çok kısıtlıdır...
    7 ... arbutus unedo
  9. 8.
    Muhafazakar dolandırıcının alacağı versustur.
    Çünkü muhafazakar dolandırıcı sadece paranızı değil inancınızı ve imanınızı da çalar.
    3 ... girabic peter
  10. 7.
    müslüman uyuma!
    1 ... ruh okuzu