bugün

canimiz, cigerimiz, biricik modumuz july4th'un (#132918) no.li enntrysinde verdigi bakinizdir efendim.* *
tanim : yalnizliktan, yerinin degismesinden, esinin olmesinden, evdeki huzursuz ortamdan ya da cereyanda kalip hasta olmasindan dolayi depresyona girmis muhabbet kusunun otmemeye baslamasidir.

ha bir de cift olunca muhabbeti reddetme durunmlari olabiliyor. ancak bu reddetme size karsidir. esiyle olan muhabbeti reddetmez, reddedemez. reddederse ciddi bir sorun vardir.
(bkz: senin de muhabbetin hiç çekilmiyor)
dişi olduğundan kaynaklanıyor olabilir. bildiğim kadarıyla muhabbet eden kuşlar sadece erkekleridir.
+ n'oluyo lan?
- baba kuru kuru gitmiyor be!
bu muhabbet kuşları saçma hayvanlar zaten. muhabbet kuşuymuş. peh. 2 tane gömmüşlüğüm var şu ömrü hayatımda. bir kere oturup adam gibi muhabbet etmedim. varsa yoksa bik bik ötsün. ne anladım ben bu muhabbetten. ha buysa muhabbet kuşunun olayı reddetsin zaten muhabbeti karışmam. adı da muhabbet kuşu olmasın. başka bişey olsun. ha oturup efendi gibi muhabbet edecekse ayrı. ama öterse döverim ben böyle muhabbet kuşunu. nerde kaldı muhabbet. çok muhabbet kullandım. muhabbet. muhabbet ne lan. sohbet filan güzelde, muhabbet garip sanki biraz.

tanım: muhabbet kuşunun muhabbeti reddetmesi sorunsalıdır.
(bkz: yağcılığa giriş) (bkz: mod yalama teknikleri)
yemde iyileştirme lobiciliği yapıyordur.
kafasına göre takılan muhabbet kuşunun tepkisidir yada tepkisizliği. var bizde bundan bi tane. kendi kendine bişeyler anlatır durur ama bişey söylersen karşılık vermez. söylediğimizde adıdır yani.6 ayda adını öğrenemez mi arkadaş bi muhabbet kuşu!
küser heralde bunlar. ayrıca sahibi tarafından' meşglsn sanrm bn yatıyrm iyi gceler sana' denir.
Ne konuşsam ki diye düşünüyor olma ihtimali yüksektir.
birdenbire muhabete başlamasıyla deprem anının yakında olduğuna kesin gözüyle bakılır.
aslan sütünün aslanla bir alakası olmamamamamamamamamamamamamamaması durumuyla bağdaşıktır.
doğuştan muhabbet yeteneği olmaması normaldir. sahibi biraz sabır ve bilgi ile kuşuna muhabbet etmeyi öğretebilir. ayrıca, muhabbet kuşu adını, eşiyle olan muhabbetinden alır.
sen becerememişsindir. benim muhabbet kuşum gayet güzel konuşurdu.
Çok düşün az konuş felsefesini uyguluyordur.
(bkz: ingiliz anahtarinin ingiliz olmamasi) onermesi ile alakasi olmayan bi onermedir. Muhabbet kusuna muhabbet ettigi icin o ismi vermisler ama ingiliz anahatarina ...Aman neyse ben yatayim bari.
nefs-i mühebbettir belki, kendi kendine konuşuyodur diye düşündüğüm kuş eylemi ya da eylemsizliği.

( o ne lan ehehe )

not: mutlaka ki yanlış yazdım.
yillar evvel malkes adli muhabbet kusu vardi bende, kafesinin kapisi hep acikti, muhabbet etmesede eve her geldigimde onna degisik yerlerde karsilasirdik, bigun kafam iyi eve geldim tualete gittim isiyorum isigi bi actim tualet kapisi ustune nezaman tunediyse orda kalmis hava kararinca ucamiyolarya hani. beni gorunce bi havalandi tualette uctu saga sola carpti aldim bunu odaya goturdum isedim geldim omzuma kondu icmeye devam ettim sakalimi gagaladi biseyler yapti sabaha kadar eslik etti bana sonra uyudum. muhabbetleri guzeldir diyalog kurulursa kafa skmez sakal gagalar ne bilim omuzda durur oyle.
(bkz: etmememesi) bu eylemi herhangi bir insan da yapamayacağından doğal olandır.
Yanında dişi bir kuş olması. Ve bunun sonucunda konuşamaması.
mantığını sikeyim dedikten sonra:

(bkz: peygamber devesine vahiy inmemesi)
(bkz: japon balığının tek kelime japonca bilmemesi)
(bkz: midilli atının midilsiz olması)
(bkz: napolyon kirazının moskovayı işgal etmemesi)
güncel Önemli Başlıklar