bugün

en nihayetinde bir canlı olan muhabbet kuşunun gözleri önünde umarsızca sevişmektir.

sevişirken bir iki saniyeliğine muhabbet kuşuyla göz göze gelindiğinde, "bu yavşak ne yaptığımızı anlıyor mu lan acaba hehehe" diye içinden geçirip tebessüm eder insan. tabi sonrasında "siktir et yeaa" denilip devam edilir.
bi ara ev arkadaşımın muhabbet kuşu vardı.tatile gitti canı sıkılmasın diye aldım odama.
vallahi bu olay benimde aklıma gelmişti.
muhabbet kuşu küçükse (0-3 yaş) ruhsal gelişimini olumsuz etkileyecektir. dikkat etmek lazım tabii.
şayet muhabbet kuşu konuşmayı bilen türden ise, kuş kızın kuşu ise, kız ailesi yanında kalıyorsa çok ama çok tehlikelidir. risk budur demektir. mesela seks sırasında çok tekrarlanan sözcükleri ezberleyip akşam ailecek oturulduğu sırada söyleyebilir ve bu macera namus cinayeti ile son bulabilir. saygılar.
tam tersi de mümkün. film izlerken kuşlarımın sevişmesi.
sizin kuşunuzla cinsel bir münasebeti olmadıgı sürece, dikkate alınmayacak durum.
bu olayın yayılacağına delalettir. sonra demeyin komşu kuşlar nereden biliyor benim seks yaptığımı diye. "kuşlardan duydum" lafı da buradan geliyor zaten. *
güncel Önemli Başlıklar