bugün

Muhabbet kuşum öldü sözlük daha bir yaşını doldurmamıştı be.
Bugün ansızın ses çıkardı hemen yanına koştum bir baktım ağzı kanıyordu sonra bir anda kendini yere attı hemen açtım kafesi açtım aldım kuşu elime bir kartonun içine koydum hemen dışarıya koştum bir taksici buldum adama dedim abi gültepe ye gitcez kuş ölüyor dedim adam bana trafik var gidemem dedi agzini burnunun kiracaktim vicdansizin oradakiler ayırdı neyse sonra bir taksi bulduk ve hemen yola çıktık veterinere gittik veteriner kuşun öldüğünú söyledi dünyalar başıma yıkıldı sanki o kuş değil ben öldüm orada adam saksıya gömmemizi söyledi.Sonra eve gittim ilk işim pencereyi kapatmak oldu bir alişkanlik kuş dişarî kaçmasin diye yapardim sonra elimdeki karton aklıma geldi ve kuşum masumca uzanmış bana bakıyor gözlerimden istemsizce bir yaş döküldü ağladim bildigin agladim neyse sonra kendi kuşumun mezarını kazıp gömdüm.gömdükten sonra aklıma ona babamın adî olan mıstığî söylediği gün aklıma geldi, omzuma ilk konduğu gün ve dudağıma ilk öpücüğünü kondurduğu gün geldi. Bize küçükken hayvanlar cennete gider derlerdi mekanın cennet olsun mıstık.
HAYVANA IYI BAKSAYDIN AMK. OYLE SU VERIM YEMEK VERIMLE OLMAZ HAYVAN BAKMAK.
akpli olduğu için seçim sonuçlarına dayanamamıştır.
yeni bir kuş alacaksan hiç alma, ben vereyim. benimkiler doğurdu da. bakamam hepsine.
(bkz: bsg) yeri mi şimdi zaten ortalık karışık ülke elden gidiyor sen kuşunun derdindesin be olm, senin kuş ötsün yeter amk.
elimde yavru var satayım istersen.
güncel Önemli Başlıklar