bugün

okan ın konuşulanlardan birşey anlamadıgı açıkca görülüyor ve bunlar ne konuşuyor diye bakınıyor.
bu hafta uzun saçlı, geniş omuzlu ve metalci görünümlü bu adamlar nasıl olurda böylesine komik bir konuşma şekli ve ses tonuna sahip olur diye düşündüğüm bölüm olmuştur. bakterilerin nasıl havada durduğunun da konuşulduğu bölüm olmuştur. kim merak ediyor bunları ya?
(bkz: hiç kimse merak etmiyor)
(bkz: sadece okan bayülgen merak ediyo galiba)

kapatın izlemeyinde yapmasın bir daha muhabbetin kralını.
gayet güzel ilerleyen ve bu haftanın haber başlıklarından olan "koku" konusunun işlendiği program.
digiturk faturasını ödemeyenlerin izleyemediği program*. o kadar da önemli değildir zaten. kukudan konuşuyolarmış.
şu ana kadar ki en sıkıcı bölümünü yayınlamakta olan program.
an itibariyle uzun siyah saçlarını at kuyrugu toplamış, sert görünümlü, kurt bakışlı erkek konuğun sözcükleri uzata uzata incelte incelte konuştuğunu görüp ne söylediğinden çok neden böyle konuştuğunu düşündüğüm,
ilginç konularıyla izlemeye değer okan bayülgen proramı.
an itibariyle iç kanırtan programdır.

- biri şu kadını yayından alsın! rezzan karısı bi sus! mayasıllı mıdır nedir, çenesine vurmuş..
(bkz: zerrin mahmut)
an itibariyle maskeli baloya dönen programdır.
mor ve ötesi'nin eurovision parçasına çekilen ezel akay klibi modunda program konukları.
ilk kez bu gece seyretme fırsatı bulduğum programdır. Okan Bayülgen'in krallıkları içinde en sevilesi en takdir edilesi olanıdır. (bkz: Eline sağlık)
Üçlemenin en sıkıcı olanıdır. gecenin yarım saatini geçirmiş birinde öğle kuşağı program konularına tahammül etmek çok zor. orkestra gözler kapanmaya başlayınca tuş yapıyodu, gitar solo falan atıyordu da kendimize geliyorduk ve fakat bu programda ne mümkün, namümkün.
bazen gerçek dişler arasına porselen dişlerin konulduğu ve kalın fındıkları sen kır bakalım denilen program.
(bkz: bayan popçunun kaldırma kuvveti)
medya kralı ve disko kralına göre daha geç yayınlanan okan abimizin programı. biraz daha erkene alınsada izlesek. zira daha çok uyuyakalırız televizyon başında.
dün akşamki programda gayet başarılı bir şekilde AIDS konusuna değinmiş ve bence izleesi ve gerekli bilgiler alınası bir programdı.
türk televizyon tarihindeki belki de en başarılı program. biliyorum okan kızacak ama * birazcık daha erken yayınlansa hiç de fena olmaz. ayrıca sevil atasoy için şunu söylemeli: ayhan sicimoğlu tonlamasıyla hastasıyız.
geçenlerde "zehir çeşitleri" ni konu edip, geride ipucu bırakmaksızın insan öldürebileceğimiz mantarın adının verildiği programın muhabbetlisi..
--spoiler--
yayın tarihinin gelmiş geçmiş ve gelecek en iyi programın bu gece olucağına inandığım program
--spoiler--

inanma dostum, bence yarın akşam.
son yılların süper programı.. okanın ilk defa bi işe yaradığını görmek benim kadar herkesi mutlu etmiştir sanırım..
eğitim tarzı geçen yarı uykulu prof dinlediğim tek program.(dinlediğim diyorum dikkatinizi çekerim)
8 aralık 2009'da çocuk istismarının konuşulduğu programdır.
8 aralık 2009 da çocuk istismari gibi çok önemli bir konuya değinecek olması ile takdiri hakeden programdır.
bu geceki bölümünü daha fazla izleyemeyeceğim program.
çocuğu 12 yaşındayken basket koçu tarafından tacize uğrayan annenin programa bağlanmasıyla gırtlağıma bi yumruk oturdu. lan nasıl bir acı bu. kızı 22 yaşında ve cambridge'de okuyormuş şu an. ama annesi olayı anlatırken bir kez daha yaşadı olayı, bundan önce defalarca yaşadığı gibi.
gerçek olana dokunmayı biliyor ve okan artık kendi markasına yakışır işler yapıyor.
güncel Önemli Başlıklar