bugün

okan bey için yorucu olmazda sezon boyunca devam ederse hakkında daha çok girdi olacağını düşündüğüm an itibariyle pazartesi geceleri yayınlanacak olan programdır. salı 00:30 da yayına girmesi düşünülmektedir.* haftaiçi gecesi yayınlanması sebebiyle izlenmesinin daha az olacağı öngörülmektedir.
olası muhabbet ülkesi hükümdarıdır. aynı zamanda muhabbet kraliçesinin eşi, muhabbet prens ve prenseslerinin babasıdır.
okan'a bizi doyuran program olacaktır.
okan'nın sesinin 10 kere yankılandığı program.
bu akşam * internet ve uyuşturucu bağımlılığının ele alındığı programdır. internet bağımlılığı konusunda sözlüklerden de bahsedilmesi muhtemeldir.
okan bayülgen'i takdir etmeme sebep olan programdır. bu seneki formatı gayet yerinde ve anlamlıdır, umarım reyting canavarına kurban gitmez bu üçlünün son iki programı...

ayrıca bu senenin şarkısı olan consume obey die isimli şarkı ziyadesiyle anlamlı olup, sistemin tüketim ve kontrol mekanizmalarına bir karşı çıkışı ifade etmektedir. son iki gün yaptığı yayınlarla da şarkıdaki karşı çıkışın altını doldurmaya çalışmaktadır.
okan babalık kafasını mı yaşıyor? yoksa sosyal projelerde mi gözükmek zorunda kaldı? gibi 1 sevimli 1 komplolu soru arasında bırakan programlar dizisinin pazartesicisi olanıdır.

medya kralı'nda sekse ve electronic müziğe savaş açtı.

muhabbet kralı'nda uyuşturucuya savaş açtı ki işleri skeçleri ortaya atılan şehir efsanelerinden gururluluğu ortada.

kötü işler mi? hayır kere hayır!!!

okan'a yakışmayan bir konu muydu? hayır kere hayır!!!

samimi miydi? hayır kere hayır!!!

sanırım bir günlükte geçen kısaltma okan'ı bu hale getirdi!!!

disko kralı, medya kralı, muhabbet kralı belki buda komplo kralı...

eski okan çok kıyaktı!!! bu konularda daha samimi olduğu için kıyaktı...
birazdan kaan sezyum'un konuk olacağı program. tadından yenmez valla. ayrıca program gayet faydalı ve güzel bir akışla devam etmektedir. hep böyle devam eder umuyoruz..
bu gece de bayacak, bayıltacak bir proggram olması muhtemel program.
gamze özçelik'vari bir doktoru konuk etmiş program.
rezzan kiraz'ın göğüsleriyle midemizi kaldıran program.
rezzan kiraz'ın neron'un aslında deli olmadığını savunurken, "deli neron" telaffuzu bile başlı başına neron'un deli olduğunu düşündürebilir insana.
başımıza gelen her derdi ayın hareketine bağlayabileceğimizi, aydan teselli alamazsak yogaya yüzümüzü çevirmemiz gerektiğinin yolunu açmış, ufkumuzu genişletmiş, huzur içinde uyutacak olan program, nede olsa hayattaki her şey ayın hareketlerine bağlı, koyver kendini gitsin ay beni uçuracak. Saçma bir program oldu bu geceki, ya da haftanın üç günü çekilmemeye başladı okan, iyi tarafından bakılacak olursa bu rezzan hanım beni çok gerdi gece gece o yüzden programa bok atmaktayım.
rezzan kiraz'ın her konuya yorum yapmaya çalıştıgı okanın da bundan dolayı rahatsızlığını espirili bir şekilde dile getirdigi program.
dolunay ve insan üzerindeki etkileri konuşuldu dün gece.harika bir programdı.yanlız o kadar bilim insanı varken katılşımcıların bile rezzan kiraz'a soru sorma isteği okan'ı keyiflendirmeye yetti.
ve çok önemli bir cinayetin ufak detaylarla nasıl çözüldüğü harika karikatürlerle anlatıldı.suç ve dolunay zamanları tartışıldı.(bilimsel mi mistik bir inanış mı diye)
bu geceki konusu yalan ve hipnozmuş
yalan konusunu o denli farklı açılardan ele aldılar ki şaştım kaldım ben. yalanı türlerine ayrırarak suç ve psikioloji açısından ele aldılar.bir ara laf cem garipoğlu'na geldi ki, sevil hanım sustu nedense! ve ben bu konuda konuşmak istemiyorum dedi. iki bölüm yapıp ilkinde yalan, ikincisinde hipnoz anlatılacaktı. yalanı hipnoza şöyle mone ettiler; ifadesinde dürüst olmayan ama yalan makinesi ile açık vermeyen yada ona rağmen saklayanları bir ilacın etkisinde uyur-uyanık hal ile konuşturuyorlarmış yada hipnoz ediyorlarmış. saat en son dörde geliyordu, sızmışım. hipnoza tam olarak girildimi girilmedimi bilmem, ama güzel programdı.
bu haftaki konusuyla göz dolduran ve bu işlediği konuyla ilintili olarak da geçen haftalara göre daha akıcı ilerleyen okan bayülgen in tadından yenmeyen programıdır.
iyi ki bu ülkede okan var dedirtecek kadar cesur ve gerçek bir program. *
daha aydın, daha çağdaş bir türkiye için gerekli olanı yapıyor, bu çabanın içine girmesinde kızının etkisi büyük olmalı. ona daha iyi bir gelecek hazırlıyor sonuçta bir nevi... * *
bugün yaptığı programda, eşcinsellerin hayat zorluklarına dikkat çekmiştir. eşcinsellere 2. hatta 3. sınıf insan muamelesi yapıldığını; polislerin bu insanlara zor duruma düşsünler, kesilen cezaya itiraz edemesinler diye tarihi geçmiş trafik cezaları yazdıklarını öğrendiğim programdır.
uyuşturucuyu kullanırsın ve canın eğlenmek ister= disko kralı..
ardından takviyeli eğlenceler arasın video gibi, enteresan haberler, fikirler gibi= medya kralı..
bu boku içip gerçek hayattan da konuşabildiğini öğrenirsin ve hoşuna giderse çok seversin= muhabbet kralı..

not= bunlar kafayı tozlayıp tozlayıp okanlanın demek değildir. benim gözümdeki okan formatıdır.

okan'ın seyfi dursunoğlu isminin fazla geçmeye başladığı zamanlardaki zarifliği şahaneydi..
okan bayülgen'i artık farklı algılamama sebep olan programdır.

eşcinsellere yönelik nefret suçunun konuşulduğu program sayesinde 'vay be' dedirtmiştir.
o kanal, o popülerite ve bu konu.

aferin.
baştan sona izlemek için insanın boş gezenin boş kalfası olması gerekmektedir.
an itibariyle koku ile ilgili konuşulan program.
güncel Önemli Başlıklar