1. 1.
    Bilenler, gidenler bilir Mudurnu Bolu iline bağlı Bolu'ya 52 km uzaklıkta 5 bin kişinin yaşadığı sakin şehir diye nitelendirilen yerlerden biri.

Bilmeyenler için biraz daha açarsak Safranbolu, Cumalıkızık, Eskişehir Odunpazarı, Ankara Beypazarı gibi evlerin olduğu bir yer. Doğası da güzel birkaç kez gitme imkanım oldu.

ilçenin geçim kaynağı özellikle tavukçuluk. Bu isimle de bir işletme de vardı.

Gelelim asıl konuya buraya bir yatırım yapılmış. Şatoya benzetilen evlerden 587 tane 750 bin metrekare üzerine inşa edilmiş. Ancak proje tamamlanamamış.

Şimdi öyle bir yere böyle bir proje. Oranın doğasına ve mimarisine uymaması, yarım kalması üzücü olmuş.

https://m.haberturk.com/s...eti-ne-olacak-2235316-amp

mudurnu şato evleri
    1 -1 ... sessiz geveze
  2. 2.
    Boş işlerdir. Bu şato evler ne? Sağlam apartmanlar yapsalar ya.
    1 ... selia
  3. 3.
    işi bilmeyen ya da kandırılan sermaye sahibinin sonunu getiren evler. Lan 587 tane şato yapmak ne yahu? 50 tane, bilemedin 100 tane yaparsın. Baktın rağbet var. Yavaş yavaş artırırsın. Cidden bu şatoları yapıp batan şirkete acımıyorum. Aptallıklarına yansın!
    2 ... lesley mateas
  4. 4.
    şirinlerin memleketi gibi ,uzaktan bana da i,tici geldi ama habertürk'teki fotolar da evler apey büyük ve oturulabilir görünüyor.

iş yeri var mı yada sosyal tesisler ,birde evler dolar yaşam başlarsa birak sarhoşluk olayını hafif yorgunlukta bile insan evini şaşırır ,sonrası facia ..

termal bölge imiş ancak konaklama tesisi olur ,o da çok organize bir turizm şirketinin işi.

bu arada kışın orada soğuk popo dondurur onuda söyleyeyim.
    ... baris hemen simdi
  5. 5.
    dostum şato demişsin ama bunlar nazilerin yahudileri hapsettiği. gettolar gibi dib dibe sıkış tıkış.
    ... strawberry blonde
  6. 6.
    Uydudan şu şekilde gözüküyor:

mudurnu şato evleri

mudurnu şato evleri
    1 ... lesley mateas